Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu (/Temat-TAP-GLOBAL-%C2%A32-5-w-bitcoin-za-sama-rejestracje-bez-depozytu-171897)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - mictlan - 11-06-2021 08:13

Bardzo polecam, konkretny i życzliwy człowiek.


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - lukas_11 - 11-06-2021 08:23

Polecam, wszystko sprawnie poszło.


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Adisokol - 11-06-2021 08:40

Zapraszam do korzystania, nowe bonusy i weryfikacje powpadaly Wink
[Obrazek: potw-refy.png]


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Hasher - 11-06-2021 09:49

Ja już tydzień ponad czekam na weryfikację Smile


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Adisokol - 11-06-2021 09:58

Napisz na support....
Chociaz wydaje mi sie ze cos piszesz glupoty, znam wiele osob ktore robilo konto w zeszlym tyg sr-pt i kazdy zostal zweryfikowany w pare godzin Smile Nie mowa tu nawet o czekaniu calego dnia..Opoznienia zaczely sie jakos od wtorku


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Hasher - 11-06-2021 10:05

Kolego z twojego refa robiłem to po 1.
Po drugie support odpisuje głupoty że nie oni są od weryfikacji tylko inny dział. Po 3 najpierw zaakceptowali ID oraz selfie. Nie pasowało im potwierdzenie adresu. Wysyłałem 3 różne dokumenty. Jak już to zaakceptowali to im się nagle selfie nie spodobało. Rozumiem może nie wyglądam jak John Travolta ale trzeci dzień mi już moje drugie selfie oglądają Smile

@edit zwracam honor. Nie ponad tydzień. Dokładnie od 6go - wtedy jak post napisałeś


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Adisokol - 11-06-2021 10:11

Chodz pw zeby tutaj nie spamic


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Hasher - 11-06-2021 10:41

Na prośbę autora prostuję. Apka jak najbardziej ok bo moi znajomi się rejestrowali i było w miarę szybko. Nie z automatu ale szybko. Mój przypadek jest indywidualny Smile


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Morricorne - 11-06-2021 14:14

Weryfikacja ruszyła teraz każą dosłać dokument potwierdzający adres. Wysłałem wyciąg z Nest bank. Zobaczymy czy przejdzie


RE: TAP GLOBAL £5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Morricorne - 11-06-2021 16:32

Konto zweryfikowane po dosłaniu elektronicznego zaświadczenia o zameldowaniu z gov.pl
Ile czeka się na Bonus przy rejestracji z kodu? I co jeżeli tego kodu nie pamiętam?