Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie słuchawki i monitor wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakie słuchawki i monitor wybrać? (/Temat-Jakie-sluchawki-i-monitor-wybrac-171896)



Jakie słuchawki i monitor wybrać? - Oskarqq - 05-06-2021 17:48

Yo, przymierzam się do zakupu monitora i słuchawek i chciałbym się Was poradzić w ich wyborze, ponieważ za bardzo się na tym nie znam.

Jeśli chodzi o monitor, to nie chciałbym wydawać ponad 1k i chodzi mi głównie o monitor do pracy i czasem też do gier. Komputer mam dość słaby (laptop gamingowy sprzed 6-7 lat ^^), także gram w lola i czasem w jakieś mmorpg. Przeglądając oferty, trafiłem na ten Aoc 24 cale -> Opinie ma dobre, a i cena dość dobra. Fajnie jakby właśnie była możliwość regulacji wysokości, ale nie jest to mega ważne.

Jeśli chodzi o słuchawki, to interesują mnie tylko i wyłącznie bezprzewodowe słuchawki nauszne, z bardzo dobrym tłumieniem hałasu w tle. Dobrze jakby ludzie dookoła np. w pociągu, czy autobusie nie musieli słuchać tego co puszczam Smile. Na początku chciałem się zmieścić w 500zł, ale w sumie w mediaexpert popróbowałem kilka lepszych egzemplarzy i w sumie to gotowy jestem wydać więcej, tak do 1.3k max. Aktualnie zastanawiam się nad Bose qtc 35 i tymi Bose 700. Ale tak jak mówię, nie znam się za bardzo, więc byłbym wdzięczny za jakieś pomysły. Z tych dwóch bose'ów zarówno sprzedawca jak i opinie w necie skłaniają mnie ku temu tańszemu modelowi, czyli tych qtc 35, ale jednak design tych 700 bardziej mi się podoba plus mają więcej możliwości wygłuszania hałasów, w tych qtc są 3 tryby, lekkie wygłuszenie, mocne wygłuszenie i wyłączone wygłuszenie, a te 700 jednak mają tych trybów 700 + dotykowe sterowanie w słuchawkach.

Za pomocne pomysły wiadomo repucik i jakieś FG mogę oddać jak post będzie przydatny Smile

EDIT. Temat nieaktualny, zdecydowałem się na monitor Acer Nitro VG240YP 24” i słuchawki Bose qtc 35 II.


Jakie słuchawki i monitor wybrać? - Hybrid1990 - 09-06-2021 23:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.