Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs SEO? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Kurs SEO? (/Temat-Kurs-SEO-171891)

Strony: 1 2


Kurs SEO? - shf - 05-06-2021 11:53

Ma ktoś może link do jakiegoś konkretnego kursu do pozycjonowania ?


RE: Kurs SEO? - Oskarqq - 05-06-2021 12:02

Tak - https://learningseo.io/

Z branży wiele osób będzie Ci polecało kurs papaseo, który na pewno jest mega w porządku, ale on swoją wiedzę opiera o serwisy wielkoformatowe, typu onet, tvn, co nie koniecznie ma rację bytu przy mniejszych serwisach.


Kurs SEO? - bubu93 - 05-06-2021 13:27

W sumie to jakikolwiek kurs/książka tylko jakaś bardziej aktualna, żeby złapać podstawy, a później to już praktyka.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Kurs SEO? - kontars - 05-06-2021 17:37

pozwól że zareklamuję swój produkt

powiem szczerze, w branży jestem od wielu lat i rozwinąłem 2 agencje SEO (w jednej odsprzedałem udziały, teraz mam swoją)

ten kurs: szkolenie.rafalszrajnert.pl/product/seo-online/

który zrobiłem to taki konkret, jakbyś siedział obok mnie i robimy wszystko razem.

Whitehat, blackhat, you name it


RE: Kurs SEO? - Oskarqq - 05-06-2021 17:52

Tylko przypadkiem nie korzystaj z tego kursu u góry u kontarsa xD Punkty w kursie i content na jego stronie skopiowany z innych stron, także czy ma jakąś wiedzę to ciężko stwierdzić Smile Szerszą analizę przeprowadzali na fb na jednej z grup seo, bodajże SEO/SEM Polska, albo seowcy.


RE: Kurs SEO? - kontars - 06-06-2021 12:04

Oskarqq zanim będziesz w przyszłości stosował pomówienia i fałszywe informacje to najpierw sprawdź źródło, a najlepiej w ogóle jak za cokolwiek będziesz się zabierał w SEO to użyj ahrefs lub semrush i sprawdź ile ruchu mają osoby które wypisują głupoty


RE: Kurs SEO? - Oskarqq - 06-06-2021 12:23

xD Nie muszę sprawdzać źródła, wystarczy sprawdzić Twoją treść na stronie xD A akurat osoby które Cię tam cisnęły, są dość znane w branży i to z wiedzy w przeciwieństwie do Ciebie Smile. Jakie ich strony miałbym sprawdzić? Ich klientów? Mogę wziąć Twoją stronę do analizy:

[Obrazek: 4ROrpui.png]

A teraz pytanie skąd ten ruch?

[Obrazek: 2dTZr7l.png]

Wszystko związane z zarządzaniem, pod seo nie rankujesz. Czy jest to jakikolwiek wyznacznik? No nie bardzo.

A teraz weźmy się za treści z przykładowej strony pierwszej z brzegu, czyli o Audycie. Treść kopiowana z wikipedii i innych stron + dołożenie linków = ruch na Twojej stronie. Tak sobie kawałkami sprawdzałem w Google:

[Obrazek: 9rskTri.png]

[Obrazek: 1vWBY2P.png]

No i jak to się ma do profesjonalizmu seo? Trailery z kursu w których czytasz formułki z wikipedii czy innych twórców, albo pojęcia seo na Twoim blogu które kopiujesz z innych stron jak się do tego mają? Warto korzystać z kursu u takich osób za 999zł przecenionych z 2999zł?

EDIT.

A co mi tam, wezmę jeszcze na oględziny stronę Twojej agencji:

[Obrazek: kghXJdp.png]

Wygląda nieźle, a jaki skok ruchu na stronie:

[Obrazek: cRZB7cd.png]

Wzrost z 100-200 estymowanego ruchu na 8,2k, najs. Pytanie skąd ten nagły wzrost i jakie frazy generują ten ruch? Proszę bardzo:

[Obrazek: dse7nZS.png]

Czy agencji do czegokolwiek przydatny może być ruch z pobierania filmów na fb? No nie bardzo. Czy zwiększa to w jakimkolwiek stopniu topical authority? No chyba nie. Ale jak widać, znajdą się tam również wejścia po frazach "kontet" czy "zarabianie przez internet klikanie". Jak dla mnie, jest to wielkie jedno XD.


Kurs SEO? - bubu93 - 06-06-2021 16:09

w końcu coś się dzieje w moim ulubionym dziale na forum

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Kurs SEO? - shf - 06-06-2021 17:49

(06-06-2021 12:23)Oskarqq napisał(a):  xD Nie muszę sprawdzać źródła, wystarczy sprawdzić Twoją treść na stronie xD A akurat osoby które Cię tam cisnęły, są dość znane w branży i to z wiedzy w przeciwieństwie do Ciebie Smile. Jakie ich strony miałbym sprawdzić? Ich klientów? Mogę wziąć Twoją stronę do analizy:

[Obrazek: 4ROrpui.png]

A teraz pytanie skąd ten ruch?

[Obrazek: 2dTZr7l.png]

Wszystko związane z zarządzaniem, pod seo nie rankujesz. Czy jest to jakikolwiek wyznacznik? No nie bardzo.

A teraz weźmy się za treści z przykładowej strony pierwszej z brzegu, czyli o Audycie. Treść kopiowana z wikipedii i innych stron + dołożenie linków = ruch na Twojej stronie. Tak sobie kawałkami sprawdzałem w Google:

[Obrazek: 9rskTri.png]

[Obrazek: 1vWBY2P.png]

No i jak to się ma do profesjonalizmu seo? Trailery z kursu w których czytasz formułki z wikipedii czy innych twórców, albo pojęcia seo na Twoim blogu które kopiujesz z innych stron jak się do tego mają? Warto korzystać z kursu u takich osób za 999zł przecenionych z 2999zł?

EDIT.

A co mi tam, wezmę jeszcze na oględziny stronę Twojej agencji:

[Obrazek: kghXJdp.png]

Wygląda nieźle, a jaki skok ruchu na stronie:

[Obrazek: cRZB7cd.png]

Wzrost z 100-200 estymowanego ruchu na 8,2k, najs. Pytanie skąd ten nagły wzrost i jakie frazy generują ten ruch? Proszę bardzo:

[Obrazek: dse7nZS.png]

Czy agencji do czegokolwiek przydatny może być ruch z pobierania filmów na fb? No nie bardzo. Czy zwiększa to w jakimkolwiek stopniu topical authority? No chyba nie. Ale jak widać, znajdą się tam również wejścia po frazach "kontet" czy "zarabianie przez internet klikanie". Jak dla mnie, jest to wielkie jedno XD.

Kawał dobrej roboty. Wielkie brawo dla Ciebie Smile


RE: Kurs SEO? - kontars - 10-06-2021 12:58

Tu masz jeszcze screen przed chwilą z GA jak tak śmiało tu trolujesz na jakiś fragmentach moich stron, ale tej www już nie znajdziesz nigdzie na moich profilachSmile 150-200 k organika w miesiącu. Nadal myślisz że to słaby wynik?Bo wg mnie to TOPKA
I przy okazji, jak już próbujesz mnie zdyskredytować czyli podjeżdżasz personalnie to przynajmniej bys sie przedstawił.
I przypominam, oprócz kursu SEO mam jeszcze konsultacje indywidualne
[Obrazek: Screenshot_20210610-134007_Samsung-Internet-scaled.jpg]