Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinmarketcap - Quiz PlasmaFinance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Coinmarketcap - Quiz PlasmaFinance (/Temat-Coinmarketcap-Quiz-PlasmaFinance-171878)



Coinmarketcap - Quiz PlasmaFinance - mazarini - 02-06-2021 13:45

Krótko i na temat, bo trzeba się spieszyć - pula nagród ograniczona!

Coinmarketcap oferuję aktualnie quiz, w którym do zdobycia są tytułowe tokeny PPAY o wartości 5$. Pamiętajcie, że arkusz można wypełnić tylko raz! Na końcu podajemy adres porfela ERC-20, nie binance!

Link do quizu: https://coinmarketcap.com/earn/project/plasmafinance

Odpowiedzi:

1) All of the above

2) Liquidity mining

3) You have to be careful about fake data, manipulated statistics and bot numbers when using PlasmaFinance, just as you would on centralized data sources.

4) 1

5) PPAY

Edit: Połknąłem jedną odpowiedź - All of the above. Nie pamiętam, która była w kolejności.

Powodzenia Smile


RE: Coinmarketcap - Quiz PlasmaFinance - dicare - 02-06-2021 19:08

dzięki, zobaczymy czy się załapię Big Grin


RE: Coinmarketcap - Quiz PlasmaFinance - bb8_pl - 03-06-2021 05:07

Tutaj jest jeden mały kłopot z odpowiedzią na 2 pytanie Tongue Widzę że różnie wybierane jest Smile

Ja wpisałem :

1 - All of the above
2 - Yeild farming
3 - You have to be careful about fake data, manipulated statistics and bot numbers when using PlasmaFinance, just as you would on centralized data sources.
4 - 1
5 - All of the above
6 - PPAY

Co z tego wyjdzie zobaczymy w praniu Big Grin


RE: Coinmarketcap - Quiz PlasmaFinance - mazarini - 03-06-2021 12:55

(03-06-2021 05:07)bb8_pl napisał(a):  Tutaj jest jeden mały kłopot z odpowiedzią na 2 pytanie Tongue Widzę że różnie wybierane jest Smile

Ja wpisałem :

1 - All of the above
2 - Yeild farming
3 - You have to be careful about fake data, manipulated statistics and bot numbers when using PlasmaFinance, just as you would on centralized data sources.
4 - 1
5 - All of the above
6 - PPAY

Co z tego wyjdzie zobaczymy w praniu Big Grin

Imo żadnego kłopotu nie ma - pytanie było o przyjętą, potoczną nazwę zarabiania pasywnego z krypto -> "Modern decentralized exchanges (DEXs) use an automated protocol whereby independent users can add their crypto assets to a common pool and earn a portion of all fees generated when others swap assets using this pool. PlasmaFinance lets users view all of these pools across all major DEXs so they can choose the most profitable ones. What is this passive income-earning DeFi activity commonly called?" Yield farming wywodzi się bezpośrednio z liquidity i tratkuje o maksymalizacji zarobków, także przedostatnie zdanie baituje na 'Yield Farming', ale samo pytanie dotyczy 'Liquidity Mining' Smile

Edit: Wystarczy przeczytać pierwsze 3 akapity i początek "1.Liquidity Mining: find the best opportunities instantly", żeby mieć 100% pewność, że Yield jest błędną odpowiedzią w tym przypadku - https://coinmarketcap.com/earn/videos/make-passive-income-from-defi