Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
500 zł dziennie, własna strona, plus obstawianie meczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 500 zł dziennie, własna strona, plus obstawianie meczy (/Temat-500-zl-dziennie-wlasna-strona-plus-obstawianie-meczy-171851)



500 zł dziennie, własna strona, plus obstawianie meczy - Surimi - 30-05-2021 15:29

Witam wszystkich.

W tym dzienniku będę pokazywał swoje zagrania bukmacherskie, oraz budowę własnej strony internetowej. Typowo pod mylead.

Mam dość spore doświadczenie w obstawianiu meczy. Cool trochę kasy wypłacone, trochę rozegrane, jak to w życiu.

Postanowiłem zrobić, pewne wyzwanie. Zaczynam od 100 zł, jest to mój depozyt startowy i będę z niego budował portfel, docelowo do około 10000 zł. W międzyczasie, stawki będą oczywiście rosły.

Kupony będę wstawiał, czasami z telefonu, czasami z komputera.

Wczoraj wleciał taki kuponik, za 100 zł, zarobione 500 zł Jerk



Na mylead, czekam na akceptację do programów, mam sprawdzone pomysły jak je promować.

Pozdrawiam

[Obrazek: E7-D8-BBE3-DA1-C-4939-8-C21-03-F9-BA5-D9-B04.jpg]


[Obrazek: 2.png]

Kuponik z dzisiaj, nie zdążyłem wstawić z live, bo dosłownie w pół godziny zarobił Lol.

Jak mówiłem zaczynamy od 100 zł i gramy w górę Big Grin

PS. Ktoś poleca jakiś hosting? Zawsze korzystałem z mydevil, może coś nowego się pojawiło?


RE: 500 zł dziennie, własna strona, plus obstawianie meczy - Hybrid1990 - 30-05-2021 17:05

https://zarabiam.com/Temat-Obstawianie-meczy-500-zl-dziennie-od-100-zl-do-miliona-171849

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.