Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto z voucherem 300 PLN do wykorzystania na produkty Trybeco - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto z voucherem 300 PLN do wykorzystania na produkty Trybeco (/Temat-Konto-z-voucherem-300-PLN-do-wykorzystania-na-produkty-Trybeco-171846)



Konto z voucherem 300 PLN do wykorzystania na produkty Trybeco - miron830 - 30-05-2021 14:42

CitiKonto
0 zł za prowadzenie konta i kartę do konta z usługą wielowalutową
0 zł za wypłaty z bankomatów Citi oraz 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu
0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile

Korzyści
Za otwarcie konta, można otrzymać do 300 PLN do wydania w Trybeco.

Jak odebrać nagrodę powitalną za otwarcie konta?
1) Otworzyć konto osobiste CitiKonto.
2) Dodać kartę debetową do Google Play lub Apple Pay.
3) W dwóch miesiącach przelać na konto po 2000 zł z dowolnego tytułu do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.
4) Zalogować się do aplikacji Citi mobile.

Regulamin oferty:
- oferta obowiązuje do 30.07.2021 r.
- oferta obowiązuje do wyczerpania puli 300 kont.
Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które nie później niż do 30.07.2021 r. zawrą z bankiem umowę, na podstawie której otworzą konto osobiste typu CitiKonto oraz w terminie 10 dni od otwarcia konta zaakceptują niniejszy regulamin.

Świadczenia przekazywane w ramach nagrody są zwolnione od podatku dochodowego

Z oferty wyłączone są:
- osoby, które po 01.01.2020 r. posiadały w banku konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta),
- osoby ze statusem dewizowym nierezydenta,
- obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych,
- osoby będące pracownikami banku lub spółek zależnych banku,
- osoby współpracujące z bankiem,
- członkowie władz banku.

Reflink
https://leadstar.pl/c?pid=1413&tid=4280&ha=2479820687&r=2970

Czysty link
https://www.citibank.pl/formularz/konta/trybeco/index.html?prid


RE: Konto z voucherem 300 PLN do wykorzystania na produkty Trybeco - Morricorne - 06-07-2021 20:13

Sama promocja może i ok. Ale banku i konta tam nie polecam. Przelew wysłany wczoraj poprawnie na moje dane. Z dipocket kwota 100 zł. Na próbę sprawdzić jak ten bank działa. Do tej pory brak środków. Gdzie identyczny przelew do Nest banku na drugi dzień do 14:30 jest już na koncie. Infolinia nie odbiera wcale. Półtorej godziny próbowałem się dzisiaj dodzwonić i non stop oczekiwanie.
Potwierdzenie przelewu mam z wczoraj. I będę składał do prokuratury pismo o możliwości popełnienia przestępstwa. Jak i do KNF też napiszę. Tak się klienta nie traktuje. Odradzam ten bank. Konta w kilku bankach już miałem i pierwszy raz taki cyrk napotkałem w citi handlowy. Nawet w złodziejskim ING co kiedyś konto miałem. Przelew był na drugi dzień.