Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DupliNow - pasywne kopanie za pomocą jednego kliknięcia [wypłata od 0.02$] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: DupliNow - pasywne kopanie za pomocą jednego kliknięcia [wypłata od 0.02$] (/Temat-DupliNow-pasywne-kopanie-za-pomoca-jednego-klikniecia-wyplata-od-0-02-171845)



DupliNow - pasywne kopanie za pomocą jednego kliknięcia [wypłata od 0.02$] - Shejker - 30-05-2021 12:33

Siema,

jakiś czas temu znalazłem platformę, która tak naprawdę nie wymaga żadnych inwestycji. Osobiście wszedłem w nią za 25$, zarabianie na "czysto" zacznie się po +/- miesiącu.

Platforma wystartowała dokładnie 91 dni temu, podobno (na dziś) wypłaciła już 11719.62$.

Wpłaty/wypłaty możemy realizować za pomocą payoneera lub faceutpay. (natychmiastowo)

Cała zabawa polega na farmieniu coinów i ulepszaniu/kupowaniu kolejnych maszynek, które kopią dla nas kolejne coiny.

Raz dziennie (24h) należy wejść na stronę i uruchomić maszyny ponownie; dodatkowo można odebrać daily bonus w postaci 10coinów.

Na start otrzymujemy 500 coinów, za które możemy kupić pierwszą maszynkę.

Coiny można zdobywać również za wykonywanie drobnych ankiet, klików, instalacji aplikacji - tej sekcji nie sprawdzałem, nie mam na nią czasu, więc nie wiem czy jest ona zliczana poprawnie.

Przed napisaniem wątku wykonałem testową wypłatę.

Zlecenie wypłaty:

[Obrazek: 1.png]

Odebranie wypłaty na faceutpay:

[Obrazek: 2.png]


Jeżeli platforma przypadnie do gustu szerszej publice na forum to machnę na szybkości dodatkowy kalkulator - ile się zwraca, w co warto wejść, realny uzysk.

Po rejestracji w zakładce "Settings" należy aktywować konto!

Zachęcam do wspólnej zabawy i korzystania, póki serwis jest jeszcze wypłacalny.


Linki:

Reflink (dodatkowe 500 coinów)
Czyścioch

Nie masz konta na FaucetPay?

Reflink
Czyścioch