Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na grupach na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zarabianie na grupach na FB (/Temat-Zarabianie-na-grupach-na-FB-171844)



Zarabianie na grupach na FB - Skalpel87 - 30-05-2021 11:28

Cześć, jestem administratorem kilku grup na FB (w większości lokalne grupy sprzedażowe), ostatnio pomyślałem, że fajnie by było jakoś na nich zarabiać.
Mój pomysł jest prosty - przypiąć posta z informacją o możliwości płatnej reklamy na stronie grupy w postaci przypiętego posta, baner z "miejscem na Twoją reklamę" itp. i czekać aż zgłosi się ktoś chętny aby reklamować się w ten sposób.
Moje pytanie brzmi czy FB zezwala na takie coś? Czy trzeba to jakoś robić przez ich stronę, jak to zrobić z płatnościami za reklamę?
Nie chciałbym aby moje konto zostało zbanowane, a na FB nie siedziałem od 3-4 lat i już kompletnie się w tym nie orientuję :/


RE: Zarabianie na grupach na FB - prorex3h7 - 22-06-2021 18:27

Możesz robić tak jak mówisz, a płatności przyjmuj od każdego indywidualnie na konto bankowe czy tam PayPal czy co tam chcesz.


RE: Zarabianie na grupach na FB - MyLead.pl - 01-07-2021 13:29

Cześć @Skalpel87,

Przede wszystkim, to świetnie, że wpadłeś na taki pomysł. Jest prosty, a rezultaty mogą być co najmniej zadowalające Smile Jeśli chodzi o regulamin Facebooka w kontekście "wynajmowania" miejsca na reklamę w grupach, nam nie udało się takiego podpunktu znaleźć.

Mamy więc prostą i skuteczną poradę na Twoje obawy dotyczące potencjalnego bana. Stwórz dodatkowe, osobne konto. Nadaj mu tytuł administratora i po prostu przyjmuj od każdego zainteresowanego opłatę indywidualnie. Nawet jeśli algorytmy nie polubią tego pomysłu i zbanują konto jednego z administratorów, Ty nie będziesz musiał się tym przejmować, bo swoje prywatne, starsze konto, będzie w pełni bezpieczne.

Jeśli myślisz o dodatkowym sposobie na zarobek w kontekście grup Facebookowych, spróbuj przypiąć post, który będzie zawierać link afiliacyjny. Zwłaszcza w przypadku grup sprzedażowych, ten pomysł ma olbrzymi potencjał zarobkowy. Jeśli tak jak napisałeś, masz kilka grup, możesz wypróbować ten pomysł na jednej z nich i sprawdzić, czy i jak się przyjmie.

Jako sieć afiliacyjna polecamy to rozwiązanie. Jeśli jesteś ciekaw, jakie kategorie produktów i usług mamy w naszej ofercie, kliknij tutaj. Na pewno znajdziesz coś dopasowanego do Twoich grup.

Z pozdrowieniami, Natalia, MyLead


RE: Zarabianie na grupach na FB - esc - 01-07-2021 13:37

(01-07-2021 13:29)MyLead.pl napisał(a):  Jeśli myślisz o dodatkowym sposobie na zarobek w kontekście grup Facebookowych, spróbuj przypiąć post, który będzie zawierać link afiliacyjny. Zwłaszcza w przypadku grup sprzedażowych, ten pomysł ma olbrzymi potencjał zarobkowy. Jeśli tak jak napisałeś, masz kilka grup, możesz wypróbować ten pomysł na jednej z nich i sprawdzić, czy i jak się przyjmie.

Facebook niestety blokuje tego typu linki.

Cytat:Moje pytanie brzmi czy FB zezwala na takie coś?

Tak, ale niekoniecznie to zostanie dobrze odebrane przez samych użytkowników.