Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś pracował w Australii? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ktoś pracował w Australii? (/Temat-Ktos-pracowal-w-Australii-171839)



Ktoś pracował w Australii? - shf - 29-05-2021 23:32

Ktoś może wie lub zna kogoś kto pracował i przez jakiś czas mieszkał w Australii? Otrzymałem ofertę pracy na 3 miechy wstępnie i jestem ciekaw jak to tam wygląda i czy się opłaca taki kawał świata przelatywać.


RE: Ktoś pracował w Australii? - Begrezen - 30-05-2021 00:02

ja nie wiem i nie znam nikogo i powiem że się opłaca, jeszcze jak, bo wszedzie lepiej niz w tym chlewie obsranym.
mam nadzieje ze pomoglem


RE: Ktoś pracował w Australii? - korzeckar - 31-08-2021 11:15

Wszędzie lepiej niz u Nas z obecną władzą


RE: Ktoś pracował w Australii? - itmaster - 31-08-2021 12:12

(31-08-2021 11:15)korzeckar napisał(a):  Wszędzie lepiej niz u Nas z obecną władzą

Co by nie mówić o naszej władzy, to nie zamykają kraju (lockdown), tak jak Australia po wykryciu 7 zakażeń na covidbeka

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-lockdown-w-kolejnej-czesci-australii-przyczyna-wariant-delta,nId,5392305#crp_state=1


RE: Ktoś pracował w Australii? - karuzel - 31-08-2021 18:57

Po tym co na youtube można wywnioskować odradzałbym pracę w tym kraju na tak krótki okres. Chyba, że jako informatyk czy jakaś fucha nagrana, stawka gwarantowana oraz liczba godzin, bo tam ponoć z dnia na dzień potrafią zmniejszyć o 2/3 liczbę godzin w grafiku i albo robisz albo wypad.
Napisz coś więcej, w jakiej branży, ile godzin w tygodniu (i upewnij się, że to będzie przez 3 miesiące, bez obcinania) oraz stawkę, ewentualnie dodatki tj. premię i itd.


RE: Ktoś pracował w Australii? - dosja88 - 20-09-2021 18:15

zalezy jaki zawód Smile


RE: Ktoś pracował w Australii? - Marek543 - 06-12-2023 17:04

Wszystko zależy od zawodu. 2 lata temu wybrałem się tam na wczasy, to przyznam, że bardzo piękny kraj