Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BIGO LIVE - Stream 250zł dla każdego x2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: BIGO LIVE - Stream 250zł dla każdego x2 (/Temat-BIGO-LIVE-Stream-250zl-dla-kazdego-x2-171827)

Strony: 1 2


RE: BIGO LIVE - Stream i Czat Live - gortuz - 06-03-2022 11:46

Mi się raczej zdaje, że temat z tym streamowaniem umarł smutny


RE: BIGO LIVE - Stream i Czat Live - Smoguser - 11-03-2023 16:49

Wybaczcie, dawno nie wchodziłem na stronkę, wypadło mi to z głowy. A sama apka ma się świetnie, dodając bonusy które zostały przydzielone od lutego powiedziałbym lepiej niż kiedykolwiek Wink Jest dzisiaj 11 marca, jeśli ktoś ma czas na wyrobienie 20 godzin jest do zgarnięcia kilka stówek Wink


RE: BIGO LIVE - Stream 250zł dla każdego x2 - Smoguser - 07-11-2023 22:52

(06-03-2022 08:33)xdax1 napisał(a):  Ostatnia wizyta: 30-01-2022 18:01

Coś go ostatnio nie ma na forum. No i faktycznie opinie niektóre się nie zgadzają z tym co napisał autor, że np. można streamować co się chce. Sądząc po opiniach w PL jest spora restrykcja, a przede wszystkim trzeba trafić na dobrą agencję z tego co widzę.

Faktycznie nie wchodziłem zbyt często na forum, masa różnych zmian następowała na aplikacji jak również u mnie w życiu, tak czy inaczej będę codziennie zaglądać i móc również tutaj odpowiedzieć na pytania. Odnośnie restyrykcji na aplikacji nie są to jakieś rzeczy z kosmosu, aplikacja nie zezwala na przemoc, nagość, pokazywanie broni czy zabawy nożem, nie można również palić papierosów, chodzi bardziej o samo zaciąganie się więc paląc wychodzimy z kadru albo przekręcamy kamerę więc tak to wygląda.