Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności (/Temat-Honesto-Finance-inwestowanie-w-wierzytelnosci-171777)

Strony: 1 2 3


Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - HonestoFinance - 24-05-2021 20:00

Witam, serdecznie chciałbym przedstawić oferty inwestycyjne Firmy Honesto Finance sp. z.o.o. dla początkujących inwestorów jak i dla zaawansowanych. Firma współpracuje, ze znaną już firmą Fundico sp. z.o.o.

https://honestofinance.pl/

Honesto Finance sp. z.o.o. zajmuje się sprzedażą wierzytelności wobec instytucji finansowych polega to na opłacaniu procesów ugodowych i sądowych dla klientów firmy m.in. poszkodowanymi na giełdach forex lub przez kredyty frankowe.
W zamian za opłacenie procesu klient Honesto Finance sp. z.o.o. wynagradza inwestora % z wygranej sprawy.

Wszystkie inwestycje są oparte o umowę, dodatkowo do każdej inwestycji dostajemy kontakt do kancelarii prawnej i numer sprawy, gdzie możemy potwierdzić, że taka sprawa jest prowadzona.

Zwrot z inwestycji utrzymuje się na poziomie 10% miesięcznie i trwa około 4 miesięcy. Inwestując 1000 zł po 4 miesiącach zwracana jest kwota 1400 zł.
W razie przegranego procesu inwestycja jest zwracana przez firmę.


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - pawelyoy - 26-05-2021 10:42

Taaa nie wiem jak to policzyłeś ale mi 1000 zł i 10% to koniec inwestycji wychodzi tak z 370 zł mniej niż twój zysk Wink rozumiem że na koniec roku otrzymam pit czy mam rozliczyć się sam ? No i kapitał zakładowy 20 tys i brak kilku innych podstawowych rzeczy aż zachęca.


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - HonestoFinance - 26-05-2021 12:05

Kapitał zakładowy spółki to tylko deklaracja, zwrot z inwestycji jest określony i widoczny na stronie przy inwestycji 4 miesiące utrzymuje się procentowy zwrot 40%, regulamin dotyczący inwestycji, także jest dostępny. Sposób rozliczania, można znaleźć w profilu inwestora lub po kontakcie z opiekunem konta.


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - Ihvarq - 31-05-2021 15:32

Po co wam dwie strony?


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - kamciono5 - 31-05-2021 22:57

(31-05-2021 15:32)Ihvarq napisał(a):  Po co wam dwie strony?

Bo tej jeszcze nie ma na stronie KNF-u Tongue


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - TriQel - 01-06-2021 03:51

(31-05-2021 22:57)kamciono5 napisał(a):  
(31-05-2021 15:32)Ihvarq napisał(a):  Po co wam dwie strony?

Bo tej jeszcze nie ma na stronie KNF-u Tongue

Tak w sumie, to zarzuty KNFu są jakoś potencjalnie szkodliwe dla przeciętnego konsumenta? Niby wygooglowalem, ale nie jestem specjalistą i może nie dostrzegam w tym nic poważnego xD


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - HonestoFinance - 02-06-2021 10:41

Zarzuty KNF w sprawie zostały rozwiane, chodziło m.in. o nie dociągnięcia w regulaminie, aktualnie KNF działa na korzyść działalności, ponieważ działa na przeciw bankom czy brokerom forex.

Strona powstała w ramach współpracy z Fundico.eu, będzie ona zajmować się głównie Forexowymi sprawami.
Przy czym zwroty z inwestycji są na większym poziomie.


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - Pablo1878 - 02-06-2021 11:07

Prezes tej firmy ma tylko 23 lata. Natomiast udziałowcem w 1/10 jest prezes Fundico czyli Pan Mariusz Skiba. Smile

Jeżeli działanie firmy będzie wyglądać tak samo jak w przypadku Fundico to nie warto. Smile


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - TriQel - 02-06-2021 13:28

(02-06-2021 11:07)Pablo1878 napisał(a):  Prezes tej firmy ma tylko 23 lata. Natomiast udziałowcem w 1/10 jest prezes Fundico czyli Pan Mariusz Skiba. Smile

Jeżeli działanie firmy będzie wyglądać tak samo jak w przypadku Fundico to nie warto. Smile

Masz wobec nich jakieś konkretne zarzuty? Bo tak wlasnie sie zbierałem, zeby wlozyc w nich pare kafli xD


RE: Honesto Finance - inwestowanie w wierzytelności - Pablo1878 - 02-06-2021 13:41

(02-06-2021 13:28)TriQel napisał(a):  
(02-06-2021 11:07)Pablo1878 napisał(a):  Prezes tej firmy ma tylko 23 lata. Natomiast udziałowcem w 1/10 jest prezes Fundico czyli Pan Mariusz Skiba. Smile

Jeżeli działanie firmy będzie wyglądać tak samo jak w przypadku Fundico to nie warto. Smile

Masz wobec nich jakieś konkretne zarzuty? Bo tak wlasnie sie zbierałem, zeby wlozyc w nich pare kafli xD

Bardziej chodzi o ich nieogarnięcie i zachowanie. Mój znajomy został wyśmiany i obrażony przez samego prezesa Fundico (to chyba nie najlepiej o nim świadczy). Przy sprawie z KNF, uciekali od konkretnych odpowiedzi i tylko zachęcali do dalszych inwestycji...

Dodam, że dwie moje inwestycje (z zyskiem) jak i bonusy za poleconych - zostały mi wypłacone. Z tym, że było to ponad 6 miesięcy temu. Były ram małe zgrzyty z regulaminem ale temat ucichł.