Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test na typ osobowości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Test na typ osobowości (/Temat-Test-na-typ-osobowosci-171742)

Strony: 1 2


RE: Test na typ osobowości - patrolpxd - 22-05-2021 14:33

Wykonawca Smile


RE: Test na typ osobowości - PanRentier - 05-06-2021 21:00

Mi wyszedł pośrednik, w dużej mierze się zgadzaWink


RE: Test na typ osobowości - xmaniek6 - 05-06-2021 22:29

Logistyk
znane osoby
geralt, hermiona i angela merkel Lol


RE: Test na typ osobowości - damektsw - 06-06-2021 11:36

Obrońca.


"Obrońca to dość wyjątkowa osobowość, gdyż obdarzeni nią ludzie mają wiele cech indywidualnych wymykających się jej charakterystyce. Choć pełni empatii, Obrońcy mogą być zaciekli, gdy bronią rodziny lub przyjaciół; choć są cisi i zdystansowani, zwykle mają też wysoce rozwinięte umiejętności towarzyskie i solidne więzi społeczne; choć poszukują bezpieczeństwa i stabilności, mogą być niezwykle otwarci na zmiany, o ile tylko czują się zrozumiani i szanowani. Jak to często bywa, ludzie o typie osobowości Obrońcy nie są tylko prostą sumą swoich części, a ich tożsamość definiuje sposób, w jaki wykorzystują swoje mocne strony.

Ludzie o osobowości Obrońcy, zwłaszcza jej buntowniczego typu, często są drobiazgowi w niemal perfekcjonistyczny sposób, a choć nieobca jest im prokrastynacja, zawsze można na nich liczyć, jeśli chodzi o dotrzymywanie terminów. Obrońcy traktują swoje obowiązki osobiście, stale podwyższają poprzeczkę i robią wszystko, co w ich mocy, aby przekroczyć oczekiwania i zadowolić innych, zarówno w pracy, jak i w domu."


RE: Test na typ osobowości - cashsion - 04-07-2021 11:58

mi za każdym razem wychodzi inna osobowość XD (oczywiście robię co kilka miesięcy, bo ktoś mi wyśle)


RE: Test na typ osobowości - xdax1 - 04-07-2021 13:21

Niecałe 1% ludzi Rolleyes :
https://www.16personalities.com/pl/osobowosc-infj


RE: Test na typ osobowości - korzeckar - 31-08-2021 12:05

Ja wirtuoz Smile


RE: Test na typ osobowości - dosja88 - 20-09-2021 17:56

Animator Big Grin


RE: Test na typ osobowości - Marshall011 - 20-10-2021 11:16

Obrońca - zgadza się


RE: Test na typ osobowości - itsmemario - 20-10-2021 12:34

Rzecznik