Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę stworzenie zaplecza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę stworzenie zaplecza (/Temat-Zlece-stworzenie-zaplecza-171702)



Zlecę stworzenie zaplecza - enzovsky - 17-05-2021 10:53

Hej, zlecę stworzenie zaplecza pod ero(afiliacja). Od podstaw najlepiej gdyż na głowie mam kilka innych projektów do których nie chcę się ograniczać. Głównie to konta/grupy/fp na fb, ig, moze tiktok, snapchat? A może ktoś ma jakieś swoje niszowe strony/serwisy na których można to fajnie promować - chętnie odkupię. Cena do negocjacji - nie mam żadnych limitów kwotowych, ale też prosiłbym bez gruzu - typu sprzedam fp 300 like, a pod zdjęciem 5 lajków. Kontakt priv


RE: Zlecę stworzenie zaplecza - shf - 23-05-2021 17:10

Cena za konta na instgramie z realnymi 1,2,3k followersów po ile byś chciał kupić ?


RE: Zlecę stworzenie zaplecza - MatiKa - 26-05-2021 00:46

Mam do sprzedania konto 8 tysiecy na instagramie i grupe szukam drugiej połówki na fb 8.5 tysiąca osób
Priv Smile


Zlecę stworzenie zaplecza - Hybrid1990 - 07-03-2023 11:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.