Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serie Anulacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Serie Anulacji (/Temat-Serie-Anulacji-17166)

Strony: 1 2


Serie Anulacji - Lubelak - 27-11-2010 14:16

Jak już wiecie ostatnio nastąpiła seria anulacji, z powodu zamawiania na
Plus Express ,być może lockerz nie chce komuś dawać zarabiać, jest to też pewne oszustwo urzędu celnego.Kathy uważa ,że PE kradnie paczki ... N/C

Jeżeli Planujecie zamawiać na restocku Elektronikę na Plus Express,
liczcie się z
ANULACJĄ. Sad


Napisałem to dlatego ,ponieważ są może userzy którzy nie są w temacie,
a biorą udział w restockach


RE: Serie Anulacji - MotorniczyTramwaju - 27-11-2010 14:39

Mnie tam na razie wszystko co zamawiałem na PE potwierdzili Lol Może to była jakaś większa fala zamówień do PE i dlatego się jorgneli...


RE: Serie Anulacji - BartuS - 27-11-2010 14:42

no dokładnie. Tyle zamówień PS3, lapów itp. itd., że w końcu kapneli się, że coś jest nei tak, tym bardziej, że wszystkie paczki leciały w jedno miejsce :>


RE: Serie Anulacji - Nayare - 27-11-2010 14:46

A komu i z ktorego restocku anulowali?


RE: Serie Anulacji - Czarny767 - 27-11-2010 14:50

Napisałem do Kathy na twitterze , czemu jest tyle anulacji,a Ona odpisała:
"We do not ship to non residential addresses to avoid country restrictions. Sorry."


RE: Serie Anulacji - pitfromhell - 27-11-2010 14:55

A szkoda :/ zamierzałem zbierać na Ekran do PCta;/ Ale jak tak sytuacja wygląda Sad


RE: Serie Anulacji - Admin - 27-11-2010 15:00

sie okaze ja z paskurem czekamy na ps3 - jeszcze nie dostalismy zadnego potwierdzenia ani anulacji


RE: Serie Anulacji - aviator - 27-11-2010 15:03

a co to PlusExpress, czasami to przesylki z USA do PL?


RE: Serie Anulacji - BartuS - 27-11-2010 15:06

PE to firma zajmująca się sprowadzaniem paczek z US do Polski


RE: Serie Anulacji - D3S1DER1UM - 27-11-2010 15:09

Ja myśle że jest pewna sprawa na myśli ale Kathy nie chce oficjalnie napisać. Nie mogą przyczepić się o PE bo każdy ma prawo robic z swoja paczką co chce. Jak bede chciała to moge przez 10 innych film lub osób przesyłać i ich to nie powinno interesować. Możliwe że Kathy nie chce dawać zarabiać innej firmie na swoim biznesie. Oni za omijanie cła nie mogą dostać kary... przedzej my jako osoby wysyłajace paczke i wpisujące złą wartość. Coś jest na rzeczy i napewno nie jest to sprawa adresu.