Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shiba Inu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Shiba Inu (/Temat-Shiba-Inu-171657)

Strony: 1 2


Shiba Inu - ptasiorex - 11-05-2021 19:37

Na giełdzie pojawił się nowy token Shiba Inu, którego twórcy okrzyknęli pogromcą dogecoina. Jak na razie w 30 dni zrobił 36265.9% w górę przy aktualnej cenie 0,00012201 zł. Inwestując nieco ponad 100 zł mamy milion tokenów. Projekt tak śmieszny zuchwały i głupi, że w dzisiejszych czasach naprawdę może się to udać ibędzie można na tym zarobić. Kto wie do ilu dobije a nóż może faktycznie pogrąży pieseła. Uważam, że warto się zainteresować tym projektem. Ja osobiście kupiłem milion tokenów, jak stracę stówę nie będzie mi żal, a jeśli się uda to będzie bardzo miło. Wink

https://comparic.pl/ethereum-z-kosmicznymi-prowizjami-shiba-inu-shib-imitujacy-dogecoina-doge-winny-wzrostowi-oplat/

https://www.coingecko.com/pl/waluty/shiba-inu


RE: Shiba Inu - Nightmer22 - 11-05-2021 21:08

Już jest po fakcie, teraz nie warto w to wchodzic każdy 100% w górę to już ogromny skok market capu w górę. Za duży market cap, nie warte ryzyka są lepsze coiny. Wg mnie będzie korekta i doge oraz ten Shibu spadną mocno.


RE: Shiba Inu - Lamax - 16-05-2021 14:59

jw juz troche chyba za pozno na wejscie


RE: Shiba Inu - Sven - 06-10-2021 23:53

Odświeżę wątek gdyż w ostatnich dniach procenty naprawdę godne :]


RE: Shiba Inu - xdax1 - 28-10-2021 10:54

Kto wszedł na początku mógł naprawdę nieźle zarobić, w ostatnim dniu wzrost o prawie 40% a w tydzień 155%.


RE: Shiba Inu - get_dollar - 28-10-2021 15:06

Uwielbiam obserwować krypto dyskuje z datami wstecz. "Teraz to już za późno" - "Jakbym wtedy wszedł..."
A swoją drogą od kiedy shiba jest na binance?


RE: Shiba Inu - wasda - 28-10-2021 19:10

też lubię poczytać i się smieję pod nosem kiedy ktoś napiszę o końcu bitcoina jak ostatnio poleciał do 30k$ czy bezużyteczności doge lub właśnie że nie warto wejść w shiba i inne krypto które raczkujeTongue wszystko płynie pod prądBig Grin


RE: Shiba Inu - zarii - 28-10-2021 21:37

(28-10-2021 19:10)wasda napisał(a):  też lubię poczytać i się smieję pod nosem kiedy ktoś napiszę o końcu bitcoina jak ostatnio poleciał do 30k$ czy bezużyteczności doge lub właśnie że nie warto wejść w shiba i inne krypto które raczkujeTongue wszystko płynie pod prądBig Grin
trochę odbiegając - gdzie polecacie kupować tego typu tokeny, etc? Smile eToro, czy coś innego?


RE: Shiba Inu - xdax1 - 29-10-2021 08:23

(28-10-2021 15:06)get_dollar napisał(a):  Uwielbiam obserwować krypto dyskuje z datami wstecz. "Teraz to już za późno" - "Jakbym wtedy wszedł..."
A swoją drogą od kiedy shiba jest na binance?

Można powiedzieć, że gdy takie osobą mówią w tym stylu to należy kupować Big Grin
To jest podobnie jak z bitcoinem, kiedy jest panika i ludzie mówią "upadek btc", wtedy nic tylko dokupować więcej.


RE: Shiba Inu - get_dollar - 29-10-2021 08:48

Ciekawostka: Shiba Inu osiągnęła kapitalizację większą niż Deutsche Bank

Ten rynek nie przestaje zaksakiwać.


(29-10-2021 08:23)xdax1 napisał(a):  Można powiedzieć, że gdy takie osobą mówią w tym stylu to należy kupować Big Grin
To jest podobnie jak z bitcoinem, kiedy jest panika i ludzie mówią "upadek btc", wtedy nic tylko dokupować więcej.

Ja już przyjąłem metodę grania pod fear and greed index, jak jest przez dłuższy czas strach to kupuję, jak odwrotnie sprzedaję. Działa.