Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Bota do obsługi strony na facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam Bota do obsługi strony na facebook (/Temat-Szukam-Bota-do-obslugi-strony-na-facebook-171653)



Szukam Bota do obsługi strony na facebook - bizkit112 - 11-05-2021 16:58

Hej, czy ktoś słyszał coś o bocie w którym można w prosty sposób wysłać wiadomość do wszystkich osób ze skrzynki odbiorczej strony na facebooku? Chodzi mi o wysyłanie przypominających wiadomości do wszystkich którzy odezwali się na post sponsorowany lub po prostu przez stronę. Polecicie coś takiego??


RE: Szukam Bota do obsługi strony na facebook - adamek1007 - 12-05-2021 17:20

Nie znam takiego bota, ale jesli chcesz, to moge takowy napisac, odezwij sie na priv ze szczegolami.


RE: Szukam Bota do obsługi strony na facebook - perfect1995 - 19-05-2021 09:15

(12-05-2021 17:20)adamek1007 napisał(a):  Nie znam takiego bota, ale jesli chcesz, to moge takowy napisac, odezwij sie na priv ze szczegolami.
Możesz napisać pm bo mi wyskoczyło, że masz Full wiadomości a ja w sprawie bota gg