Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlot Number SEVEN? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zlot Number SEVEN? (/Temat-Zlot-Number-SEVEN-171648)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zlot Number SEVEN? - Bartolini24 - 26-05-2021 13:46

(25-05-2021 17:00)mahuzz napisał(a):  
(25-05-2021 14:30)mysc napisał(a):  
(25-05-2021 12:29)Admin napisał(a):  na 25-27 czerwiec

Niestety w tym terminie nie dam rady się pojawić na 100% Sad

Skoro lipiec-sierpień zajęte, może bardziej początek września, tak jak w zeszłym roku?

.

U mnie tez może być problem w tym terminie :|

U mnie również podobna sytuacja Undecided a generalnie piszę się, jeśli termin się na coś nie nałoży


RE: Zlot Number SEVEN? - shf - 27-05-2021 11:29

Może by ankietę jakąś zrobić z przykładowymi datami? Demokracja niech zwycięży Big Grin


RE: Zlot Number SEVEN? - Ropsont - 29-05-2021 08:10

Ciężka sprawa jak widzę, coś mi się wydaje że ta końcówka Czerwca to zbyt bliski termin z perspektywy wielu osób Sad

Zawsze zapisy były na kilka miesięcy przed, teraz przez pandemię wszystko stanęło pod znakiem zapytania, jest to oczywiście zrozumiałe. Proponowany termin już za miesiąc, więc sporo ludzi coś sobie na ten czas zarezerwowało. Pytanie brzmi czy warto brać pod uwagę terminy takie jak 2-4.07 czy 9-11.07, szczególnie że trzeba będzie znaleźć nową miejscówkę, co z doświadczenia wiem, że jest trudne.

Tak więc na ten moment chyba lepszą opcją jest koniec Sierpnia bądź początek Września. Trochę szkoda bo to już nie to samo z perspektywy pogody (Zlot rok temu we Wrześniu był zacny ale wieczorami już w dupę zimno było, nie to co wcześniejsze zloty na początku lata).


RE: Zlot Number SEVEN? - Admin - 29-05-2021 09:17

@up
tak jak piszesz Robert, chociaż ognisty napój dogrzewał i o 4 rano, więc ja zimna akurat nie czułem Big Grin a vasaki który go nie spożywał również pilnował watahę finalnie zasypiając we flamingu Tongue

@temat
to z czerwcem chyba pora odpuścić, w kwestii wrzesnia to będę musiał się tam przejechać i dopytać jak z miejscami.


RE: Zlot Number SEVEN? - matii1111 - 29-05-2021 19:07

Wiecie co jest najlepsze ze to 7 zlot i zawsze chyba za późno zostaje ogłoszony termin Big Grin
Ja życia nie mam to się dostosuje do każdego terminuCool


RE: Zlot Number SEVEN? - shf - 01-06-2021 18:01

To jak z tym głosowaniem? Ktoś może uruchomić to głosowanie tutaj albo w oddzielnym temacie ?


RE: Zlot Number SEVEN? - Admin - 08-06-2021 08:26

Dziś dostałem oferte na Wrzesień - pierwszy tydzień - jeszcze dopytalem o ilosc dostepnych domkow w tym terminie bo mi nie napisali (czekam).
Kosztowo podnioslo sie o jakieś 15-20zł~ per dzień więc bez tragedii, nie mniej i tak wydaje mi sie że lepiej zrzucić się o te dodatkowe 50zł i mieć od razu jakiś budżet bazowy na zakupy wspólne na których bazowaliśmy na poprzednich zlotach ze sponsorów, choć może i tu się jacyś pojawią (jakieś 220zł zapis~) w tym podstawowe trunki/żarcie i nocleg w apartamentach na dwie noce (łącznie 3 dni piątek, sobota, niedziela).
Jeśli widzielibyście to inaczej lub macie jakieś swoje propozycje/sugestie to zapraszam do luźnej dyskusji Smile


RE: Zlot Number SEVEN? - Ropsont - 08-06-2021 09:21

Czyli 03-05 Września? No jak dla mnie na ten moment spoko ale w razie czego bym jeszcze się zainteresował terminem 10-12 Września. Ten pierwszy tydzień to może co niektórzy jeszcze będą mieli wolne/będą na jakichś wakacjach. Taka sugestia. Na ten moment obydwa terminy mi pasują i raczej tak pozostanie. Czekamy na inne odpowiedzi Wink


RE: Zlot Number SEVEN? - Admin - 08-06-2021 12:12

(08-06-2021 09:21)Ropsont napisał(a):  Czyli 03-05 Września? No jak dla mnie na ten moment spoko ale w razie czego bym jeszcze się zainteresował terminem 10-12 Września. Ten pierwszy tydzień to może co niektórzy jeszcze będą mieli wolne/będą na jakichś wakacjach. Taka sugestia. Na ten moment obydwa terminy mi pasują i raczej tak pozostanie. Czekamy na inne odpowiedzi Wink

Akurat w tym zakresie nie ja wybieram termin tylko ośrodek w którym są lub nie ma wolnych miejsc Lol

edit.
Dostałem właśnie maila ze na dzień dzisiejszy 8 apartamentów jest wolnych 3-5 wrzesnia więc na tym terminie musielibyśmy bazować Smile
i może wstępnie już wpłacę zaliczkę za 5 apartamentów.


RE: Zlot Number SEVEN? - Ropsont - 08-06-2021 13:02

(08-06-2021 12:12)Admin napisał(a):  
(08-06-2021 09:21)Ropsont napisał(a):  Czyli 03-05 Września? No jak dla mnie na ten moment spoko ale w razie czego bym jeszcze się zainteresował terminem 10-12 Września. Ten pierwszy tydzień to może co niektórzy jeszcze będą mieli wolne/będą na jakichś wakacjach. Taka sugestia. Na ten moment obydwa terminy mi pasują i raczej tak pozostanie. Czekamy na inne odpowiedzi Wink

Akurat w tym zakresie nie ja wybieram termin tylko ośrodek w którym są lub nie ma wolnych miejsc Lol

Wybacz, czytałem na szybko i źle Cię zrozumiałem. Teraz przeczytałem jeszcze raz i widzę, że piszesz że ofertę TY dostałeś Lol

No to zostaje ten termin, jak szczęście nam dopisze to może trafimy jeszcze na w miarę normalną pogodę. 5 apartamentów to na ~20 osób w porywach, więc raczej spoko. Na oko myślę, że tyle minimum będzie.