Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Sposób na spieniężęnie punktów z Traffic Exchange - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Szukam] Sposób na spieniężęnie punktów z Traffic Exchange (/Temat-Szukam-Sposob-na-spieniezenie-punktow-z-Traffic-Exchange-171625)



[Szukam] Sposób na spieniężęnie punktów z Traffic Exchange - Shejker - 08-05-2021 21:49

Siemanko, po dłuuuugim czasie chciałem powrócić w zabawę zbierania punktów za wymianę ruchu w Internecie.

Odkopałem swoje konta z 2016 roku (HitLeap, Otohits, 10KHits, Websyndic) na których posiadam sporą ilość punktów do wymiany. I teraz pytanie - jak w 2021 roku najlepiej to spieniężyć? Na w/w kontach miałem podczepione skracacze linków typu sh.st, czy też adf.ly i różnego rodzaju autosurfy.

Z tematem i prośbą o doradztwo przychodzę do Was - w jaki najlepszy sposób można to obrócić w $$$? Autosurfy? Dalej skracacze? A może coś innego?

Z chęcią przyjmę reflinki, jeżeli oczywiście będą one poprzedzone 2-3 zdaniami nt. serwisów; wiarygodności i realnych CPC.

Uprzedzając pytania i uwagi - wiem, że taki sposób zarobków nie jest za bardzo opłacalny biorąc pod uwagę zużycie działania VPS + jego ceny, ale bierzemy pod uwagę, że maszynę mamy za darmo.