Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoEstore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: SeoEstore (/Temat-SeoEstore-171624)



SeoEstore - Blasterm92 - 08-05-2021 21:01

Witam, co uważacie na temat seoestore? Warto tam kupować linki czy nie? jak tak to jakie?
I co to jest ten zestaw/pakiet monty, senuke itp ?

Jeśli nie warto u nich kupować backlinków i tworzyć zaplecza, to gdzie indziej można w podobnych cenach pozyskać linki które będą zaindeksowane? bo zdarzyło mi się kupić jakieś backlinki, mineło ze 3 miesiące i one nadal się nie zaindeksowały, czyli hajs wyrzucony. I nie piszcie żebym sam zostawiał backlinki, robię to ale po za tym chce przetestować różne firmy.
Pozdro.


RE: SeoEstore - przemoprzemek4 - 12-05-2021 13:10

W większości linki jakie tam dodałem Google uznało mi za spam po 3 msc. jakoś, więc nie polecam. Teraz mam wysoki Spam Score i za cholere nie wiem jak się tego pozbyć.


RE: SeoEstore - Blasterm92 - 13-05-2021 19:06

a którą usługę od nich kupowałeś?