Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek w pozycji google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Spadek w pozycji google (/Temat-Spadek-w-pozycji-google-171585)

Strony: 1 2


RE: Spadek w pozycji google - Oskarqq - 06-05-2021 06:24

Jeśli pozycje skaczą, to brzmi jak kanibalizacja.


RE: Spadek w pozycji google - Blasterm92 - 07-05-2021 17:30

Dobra, wczoraj wyrzuciłem całkiem te adsense z tej strony.
Dzisiaj poprawiłem linki dofollow, bo na innych swoich stronach edytowałem artykuły, poprawiałem je itp i linki dofollow, które miałem okazało się że dostały status nofollow, poprawiłem je dzisiaj około godziny 14 i jak narazie cisza, dalej siedzi na 10 pozycji. Te strony z których mam linki są dość dobre jakościowo do zostawiania na nich linków i może gdy moja strona je straciła to przez to spadła.

Jak się nic do jutra popołudnia nie poprawi to zostanie mi wyrzucić ten najnowszy artykuł i strona będzie wyglądać tak jak miesiąc temu, jak wtedy się nadal nie poprawi to będę w dupie XD ta strona przynosiła mi największe zyski z leadów, 90% zysków miałem z niej a teraz kupa, kilka leadów w ciągu kilku dni.


RE: Spadek w pozycji google - mahuzz - 07-05-2021 17:57

Cytat:Jak się nic do jutra popołudnia nie poprawi to zostanie mi wyrzucić ten najnowszy artykuł
Nie szukałbym w tym błędu czy problemu Smile Na 90% wyrzucenie artykułu nic nie da.


RE: Spadek w pozycji google - Blasterm92 - 07-05-2021 19:03

To co w takim razie powinienem zrobić ?


RE: Spadek w pozycji google - Oskarqq - 07-05-2021 19:13

Daj tego linka to Ci sprawdzę, bo ile można pisać o wróżeniu z fusów.