Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy sms jeszcze żyją? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy sms jeszcze żyją? (/Temat-Czy-sms-jeszcze-zyja-171575)



Czy sms jeszcze żyją? - Surimi - 03-05-2021 14:49

Witam Big Grin
Pamiętam stary czasy to suby wchodziły jak złotoLol

Czy sms jeszcze żyją? Według was jest sens zakładać stronę nastawioną na sms?


RE: Czy sms jeszcze żyją? - mahuzz - 03-05-2021 14:58

Aktualnie limit to bodajże 35 PLN miesięcznie (domyślnie) - abonent może go podnieść oczywiście.
Subskrypcje MT, z tego co rozmawiałem ostatnio z osobą na bieżąco, to już w większości martwe serwisy, które zbierają jakieś "grosze" z odnowień. Nie warto, dodatkowo patrząc na limit o którym napisałem wyżej.

Jest jeszcze DCB, ale nie szedłbym w to jeśli chodzi o usługi u kogoś (np. w jakiejś sieci partnerskiej). Szczególnie, jeśli promocja miałaby być trochę "na krawędzi" prawdy Wink Operatorzy bardzo restrykcyjnie na to patrzą.



Wszelkie hacki, generatory i inne to już przeżytek. Owszem, pewnie się da, ale wszystko z indeksu google leci bardzo szybko.
Strona sprzedająca coś konkretnie za SMS - spoko. Nikt się do niczego nie przyczepi, limit 35 pln i jak ktoś będzie wiedział o kosztach (a musi Wink), to w przypadku chęci wydania większej kwoty po prostu zwiększy sobie limit.


RE: Czy sms jeszcze żyją? - Surimi - 03-05-2021 15:04

Rozumiem, co weszło na ich miejsce? Widzę dużo ofert z mylead na randkowanie itp? To stronkę założyć pod jakiś program partnerski związany z email submit, byś polecał? Big Grin W co iść?

Na co przeszli ludzi z hacków z ogadsa? Umieją robić strony i mam wrażenie, że 80% ogads to był generatory golda złota itp. Co teraz się blokuję lockerem? Poradnik o odchudzaniu? xD


RE: Czy sms jeszcze żyją? - mahuzz - 03-05-2021 15:28

(03-05-2021 15:04)Surimi napisał(a):  Rozumiem, co weszło na ich miejsce? Widzę dużo ofert z mylead na randkowanie itp? To stronkę założyć pod jakiś program partnerski związany z email submit, byś polecał? Big Grin W co iść?

w sumie pod randki zawsze warto, w ogóle ero to mega oblegana branża, ale nigdy się nie skończy Wink

Na co przeszli ludzi z hacków z ogadsa? Umieją robić strony i mam wrażenie, że 80% ogads to był generatory golda złota itp. Co teraz się blokuję lockerem? Poradnik o odchudzaniu? xD

Teoretycznie hacki wciąż działają i ludzie to robią, ale raczej na google się nie liczy, a inne źródła ruchu.
Co do poradnika o odchudzaniu - też Big Grin ale sieci mają dużo ofert PIN (sms) które są stricte powiązane z grami więc mogłoby to być trochę dziwne Big Grin grunt to dobrze wybrać, spojrzeć z perspektywy potencjalnego "Klienta" Wink


RE: Czy sms jeszcze żyją? - Szezi - 31-07-2021 18:50

nie ma sensu :/