Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Steam zabrał mi konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ogólnie o Counter Strike (/Forum-Ogolnie-o-Counter-Strike-98)
+---- Wątek: Steam zabrał mi konto (/Temat-Steam-zabral-mi-konto-171549)



Steam zabrał mi konto - Michalooo37 - 30-04-2021 14:42

Cześć, wczoraj przytrafiła mi się sytuacja, że steam zabrał mi konto.
Kiedyś kiedyś, 6 lat temu kolega oddał mi konto steam z csgo bo nie było mu potrzebne. Wczoraj wieczorem dostałem wiadomość z supportu steam, że prawdopodobnie konto było używane do oszustw i wyłudzeń, odwołałem się, kazano mi podać pierwszy e-mail jaki pamiętam i pierwszy numer telefonu przypisany do konta. W nocy dostałem smsa że token steam został usunięty z mojego telefonu. Odpaliłem komputer, na steam już nie mogłem się zalogować bo zmienili mi hasło. Na e-mailu dostałem wiadomość że nie jestem pierwszym właścicielem i że złamałem zasady steama. Tak o to skończyła się moja przygoda z csgo beka

Miał ktoś podobną sytuacje?
Czyżby steam zaczął banowanie kont takich jak moje?


RE: Steam zabrał mi konto - vipmen - 30-04-2021 16:04

Czyli zawsze lepiej stosować się do regulaminu od początku Idea


RE: Steam zabrał mi konto - cmpunkrespect - 06-06-2021 07:43

Możliwe też że poprzedni właściciel zgłosił do supportu, spotkałem się z podobnymi praktykami na allegro i ciężko jest później udowodnić winę sprzedającego.


RE: Steam zabrał mi konto - Yaakula - 01-02-2022 18:17

Mi też raz zabrali