Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? (/Temat-Jak-na-chwile-obecna-zautomatyzowac-metode-follow-unfollow-171528)



Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? - Soplica - 27-04-2021 18:29

Siemka. Jak na obecną chwilę można sobie ogarnąć followersów na insta metodą follow/unfollow poprzez automatyzację. Widzę, że zmieniły się algorytmy, bo większość firm świadczących usługi automatyzacji profili poznikała.

Może ktoś z Was się tym zajmuje i pomoże za opłatą?


Pozdrawiam.


RE: Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? - hetmanik - 04-05-2021 20:04

(27-04-2021 18:29)Soplica napisał(a):  Siemka. Jak na obecną chwilę można sobie ogarnąć followersów na insta metodą follow/unfollow poprzez automatyzację. Widzę, że zmieniły się algorytmy, bo większość firm świadczących usługi automatyzacji profili poznikała.

Generalnie Instagram jest bardzo inteligentny, po tacie Facebooku Smile Instagram wie kiedy ktoś używa automatyzacji, szczególnie headless. Bezpieczniejszym sposobem (ale gwarancji nie dam, że w 100%!) jest posiadanie własnego bota, który na Twoim kompie sobie wykonuje zadania na otwartej przeglądarce. Wtedy komp musi być włączony. Jeszcze jakiś czas temu były ogromne możliwości przez API, ale ostatnio zmniejszyli możliwości integracji.
Mogę napisać takiego bota, w zależności od wymagań. Sam napisałem sobie również bota do wystawiania ofert na grupkach i marketplace na Facebooku.
Trudno mi powiedzieć jaka byłaby cena takiego przedsięwzięcia, wszystko zależy od stopnia zaawansowania bota.
Jakbyś miał pytania śmiało pisz priv Smile


RE: Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? - shf - 23-05-2021 16:51

Rwnież popieram pomysł z własnym botem, sam myślę o wykonaniu takiego.


RE: Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? - detalek.2010 - 07-10-2023 20:58

A polecacie jakieś aplikacje do sprawdzenia kont, które nie obserwują nas wzajemnie i automatyzacji unfollow ?


RE: Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? - growmi - 08-10-2023 19:35

Przecież są boty do automatyzacji Instagrama Smile kosztują ale mają pełną automatyzację


RE: Jak na chwilę obecną zautomatyzować metodę follow/unfollow? - krslxrd - 09-02-2024 19:26

Growbot