Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot skupujący kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: Bot skupujący kryptowaluty (/Temat-Bot-skupujacy-kryptowaluty-171509)



Bot skupujący kryptowaluty - szymsonix - 26-04-2021 14:29

Cześć,
Poszukuję bota do kryptowalut, który będzie skupował BTC i ETH na lokalnych dołkach. Najlepiej, żeby nie był jakoś mega skomplikowany w obsłudze. Możecie mi polecić coś co faktycznie działa?


RE: Bot skupujący kryptowaluty - szymsonix - 26-04-2021 14:40

Mam pod sobą kilka portfeli, które obsługuję i szukam czegoś prostego, żeby zautomatyzowało mi cały proces. Korzystałeś z tych botów? Teraz w trakcie hossy to wszystko będzie działać.


RE: Bot skupujący kryptowaluty - szymsonix - 26-04-2021 15:27

No właśnie zależy mi na czymś takim co faktycznie kupuje Tongue Ostatnio znajomy podesłał mi jakiegoś bota to był tak ustawiony, że czekał na bóg wie jaką wyprzedaż i przy ostatnich spadkach nie kupił absolutnie nic. Zerknę na to SkyRocket w wolnej chwili. Oni chcą jakieś wrażliwe dane do założenia konta?