Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie 5 złotych! SwissBorg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Szybkie 5 złotych! SwissBorg (/Temat-Szybkie-5-zlotych-SwissBorg-171490)

Strony: 1 2


Szybkie 5 złotych! SwissBorg - Paziowaty - 24-04-2021 11:58

Witam serdecznie,
dzisiaj potrzebuje waszej pomocy w osiągnięciu ostatniego Badge- popular w aplikacji Swissborg. Tak więc do sedna:

Pobranie aplikacji:
https://www.swissborg.com/community-app-referral
-Pobieracie aplikację, instalujecie, po czym przechodzicie podstawową rejestrację. Na końcu rejestracji podajecie "reference code" jakim jest:
OXW7ZLY

Jeśli komuś nie działa link to w sklepie google play macie aplikacje "SwissBorg - Bitcoin Price Prediction Game"

I na tym koniec, po rejestracji wyślij mi na wiadomość telefon do blika jak również screen z rejestracji. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszcie tutaj lub na pw Smile
Postaram się płacić jak najszybciej


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - 12nowek - 24-04-2021 12:58

Refback wypłacony szybko, polecam


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - marclondonuk - 25-04-2021 03:22

Zarejestrowałem się z Twojego refa scren 1 i po rejestracji sxcren 2 wiadomość poszła na mail


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - Aron Wolski - 25-04-2021 08:28

Wszystko super sprawnie, polecam w 100%


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - marclondonuk - 27-04-2021 12:04

Paziowaty no to gdzie te 3 zł za rejstrację z twojego refa


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - Paziowaty - 27-04-2021 12:47

Marclondonuk proszę czytaj ze zrozumieniem. Wyślij do mnie wiadomość prywatną ze screenem, że poszło z refa i z miejsca przelewam pieniążki. Druga sprawa to jak mam Ci wysłać pieniądze jak nie podałeś konta, ani telefonu do blika Smile


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - Kropelkapan - 27-04-2021 13:28

Poszło PW ?


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - marclondonuk - 27-04-2021 16:18

Paziowaty Nr telefonu i screny wysłałem 23.04 poszło na mail bo priv był zapełniony - taki wywalało komunikat teraz wysłałem jeszcze raz na priv


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - Kropelkapan - 27-04-2021 21:46

Dostałem.
Polecam użytkownika Wink


RE: Szybkie 3 złotych! SwissBorg - Paziowaty - 27-04-2021 21:47

Wszyscy zarejestrowani mają już wypłacone pieniążki Smile Potrzebuje jeszcze parę osób