Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znana i lubiana promocja. 15€+ refback. Proszę o kontakt!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback. Proszę o kontakt!! (/Temat-Znana-i-lubiana-promocja-15%E2%82%AC-refback-Prosze-o-kontakt-171472)

Strony: 1 2 3 4


Znana i lubiana promocja. 15€+ refback. Proszę o kontakt!! - zenektomczyk - 23-04-2021 02:24

Oferta dotyczy promocji Wirex. Firma jest znana i lubiana, istnieje od 2015r.

19 kwietnia wystartowała kolejna promocja z bonusem 15€. Jeśli jeszcze nie masz tam konta, teraz jest świetny czas by to zmienić Smile

Warunki w porównaniu do poprzednich promocji Wirex są naprawdę dobre, wystarczy weryfikacja, doładowanie konta kartą płatniczą (N26, vivid, Monese itd.) w wysokości min. 8,5€ (po to by spełnić drugi warunek) plus dowolna transakcja na koncie na przykład zakup BTC za 1 euro. I to wszystko! Nie trzeba zamawiać karty Wirex.

Wirex obsługuje również polską walutę i portfel w PLN więc wpłatę na konto możesz zrealizować nawet polską karta płatniczą bez żadnych prowizji.

Weryfikacja jest zatwierdzana w kilka minut, konto doładujemy natychmiast. Wszystko szybko i przyjemnie, spełnienie warunków promocji nie powinno zająć dłużej niż 30 min.

A warto się pospieszyć gdyż pula nagród jest ograniczona! Obowiązuje łączna kwota nagrody 129 667 EUR. Promocja potrwa do końca kwietnia lub do wyczerpania tej sumy.

Jak zawsze u mnie na priv szczegółowy opis promocji, dokładna instrukcja i pełne wsparcie w całym procesie.

Po otrzymaniu bonusu przesyłam 7€ refbacku.

Dla lubiących wygodę umożliwiam skorzystanie z promocji bez wkładu własnego. Nie musisz nic wpłacać. Po ukończeniu weryfikacji przesyłam na twoje konto niewielki depozyt 1€ w BTC który łatwo zamienisz na walutę euro czym spełnisz warunek promocji.

Dla ten opcji, jako że większość jest po mojej stronie, refback jest mniejszy i wynosi łącznie 3€.

Ważne info!
Z racji niespodziewanego opuszczenia forum wypłacam refback z góry, proszę o wiadomość PW do soboty jeśli z kimś się jeszcze nie rozliczyłem. Pozdrawiam


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - neit - 23-04-2021 05:33

Proszę o info


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - Pakula - 23-04-2021 07:22

priv zainteresowany


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - 12nowek - 23-04-2021 10:42

Priv


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - dawid327 - 23-04-2021 12:30

Wyślij priv Smile


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - Gravitronik - 23-04-2021 12:33

Wrzuć szczegóły na PW Smile


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - Jolalola55 - 23-04-2021 12:54

Proszę o instrukcje Wink


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - wasda - 23-04-2021 13:16

pwww


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - Polmos - 23-04-2021 15:23

Priv


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - Zarabiacz321 - 23-04-2021 15:55

Witam poprosze instrukcje na priv