Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monese przywrócenie hasła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Monese przywrócenie hasła (/Temat-Monese-przywrocenie-hasla-171466)



Monese przywrócenie hasła - Krisy - 22-04-2021 06:55

Witam. Czy miał ktoś problem z przywróceniem hasła do monese? Przez swoją głupotę 3 razy źle wpisałem kod i muszę go przywrócić. Monese krzyczy o podanie numeru dowodu którym się rejestrowałem a składa się z 13 cyfr, dowód polski składa się z 9 i tu jest problem. Kontakt z nimi to jakaś porażka, kilka wiadomości na czacie i do tego meili a od dwóch tygodni zero odpowiedzi. To jest k****jakiś dramat


RE: Monese przywrócenie hasła - TomaszBiznesmem - 16-02-2022 13:09

Ja nie odzyskalem konta przez wlasnie ten ich kiepski support.. ale da rade drugie konto zalozyc Smile


RE: Monese przywrócenie hasła - Kubu$ - 16-02-2022 16:33

(16-02-2022 13:09)TomaszBiznesmem napisał(a):  Ja nie odzyskalem konta przez wlasnie ten ich kiepski support.. ale da rade drugie konto zalozyc Smile

Teraz już ciężko założyć bo nie chcą Polaków... dziwne z tymi cyframi bo brytyjski dowód również ma 9 znaków... Ogólnie to chyba każdy dokument tak ma bo obliczanie druku maszynowego w każdym kraju działa na tym samym wzorze.


RE: Monese przywrócenie hasła - TomaszBiznesmem - 16-02-2022 16:50

Ja w sumie niedawno to zakladalem,wygenerowalem przez fake adress losowy adres w niemczech,uzylem pozorowania lokalizacji i pykSmile
Nie zamawiam karty tylko virtualna a teraz bede zmienkal.adresz na znajomych i tan karta dojdzie Smile