Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pkt za filmiki promo & UW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Pkt za filmiki promo & UW (/Temat-Zamkniety-Pkt-za-filmiki-promo-UW-17144)



[Zamknięty]Pkt za filmiki promo & UW - bud3k - 27-11-2010 08:20

Mam takie pytanie, mam Z-List i obecnie za oglądanie dostaję 60 pkt, bo jest jakaś promocja. Od dziś przez 5 dni filmy można oglądać po 5 razy. Orientuje się ktoś czy jeśli wykupię UW to będę dostawał jeszcze więcej pkt za pojedynczy film?? Jeśli tak, to ile.


RE: Pkt za filmiki promo & UW - wesolutki - 27-11-2010 11:59

Ja mam UW i też dostaję 60 ...


RE: Pkt za filmiki promo & UW - pitfromhell - 27-11-2010 12:53

Za jakie ty filmiki dostajesz 60 PTZ?


RE: Pkt za filmiki promo & UW - HoodS - 27-11-2010 14:46

chyba coś ci się pomyliło to nie będzie trwało 5dni tylko to jest 5 z 40dni promocji na lockerz


RE: Pkt za filmiki promo & UW - bud3k - 27-11-2010 15:09

Masz rację, pomyliło mi się. Bo to jest tylko dziś. Jako 5 dzień promocji. Dziś punkty za filmiki są mnożone razy 5.


[Zamknięty]Pkt za filmiki promo & UW - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.