Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać (/Temat-Jak-rzuce-palenie-to-zaczne-zarabiac-171425)

Strony: 1 2 3


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - Arkadio1994 - 28-04-2021 08:12

(25-04-2021 11:42)GrzegorzAnkieter napisał(a):  Samo rzucenie palenia jest proste, szybkie i tanie. Problemem znacznie większym jest utrzymanie stanu niepalenia.

Mamy XXI wiek a naprzeciw uzależnieniom wyszła już dawno farmakologia.

W Twoim przypadku będzie to substancja zwana cytyzyną. Sprzedawana bez recepty (przynajmniej na terytorium RP) w każdej aptece pod nazwą handlową "Tabex", "Desmoxan" lub "Recigar". Kosztująca 50 - 70 zł za całą kurację, czyli w cenie ok. 4 paczek papierosów.

Zaczynasz stosować, wysycasz organizm cytyzyną, po czym stopniowo schodzisz z dawki aż do zera. Całość kuracji zajmuje 25 dni a dawkowanie jest rozpisane krok po kroku.

Działanie cytyzyny jest proste, skuteczne i potwierdzone badaniami. Pisząc w ogromnym skrócie, substancja ta blokuje działanie nikotyny, powodując równocześnie podobne działanie. Tym samym, w ogromnym stopniu łagodzi skutki odstawienia nikotyny oraz zniechęca do jej dalszego stosowania.

Należy wziąć jednak pod uwagę, że cytyzyna to alkaloid o właściwościach toksycznych i jego przyjmowanie wiąże się z występowaniem skutków ubocznych o różnym nasileniu. Niemniej jednak, 25 dniowa kuracja tą substancją wydaje się być znacznie mniej dotkliwsza dla zdrowia niż dalsze używanie wyrobów tytoniowych.

W Internecie znajdziesz bardzo wiele informacji dotyczących cytyzyny, dlatego zachęcam do rozeznania się w temacie.

Zgadzam się z przedmówcą, cytyzyna działa cuda naprawdę dobrze (moim skromnym zdaniem)
Paliłem ponad 9 lat, średnio 1-1,5 paczki dziennie gdzie ja jeszcze paliłem setki, więc to już cholernie dużo. Obecnie początki "rzucania" fajek. Brałem "Recigar", kuracja zaczęta 24 marca. Pierwszy dzień? A tam, rzucę to rzucę, jak nie to mówi się trudno. 6 tabletek w ciągu dnia, co dwie godziny, Brałem na zmiane z papierosami, powiedzmy o 8:00 wziąłem tabletkę, o 9:00 zapaliłem, o 10:00 znowu tabletka i tak wyglądał u mnie pierwszy dzień. 25 marca już wypaliłem tylko 5 papierosów w ciągu dnia, 26 marca tylko trzy sztuki, 27 marca dwa, jeden rano (mój) drugi przed snem (cienki). Gdzie jeszcze dodatkowo to było na imprezie, była wódka i palące towarzystwo, zawziąłem się i nie paliłem i tak do tej pory, minął już miesiąc bez fajek.

Jak na tą chwilę, nie życzę sukcesów w zarobkach, życzę sukcesu w rzuceniu fajek, bo to podstawa!
Od siebie mogę podsunąć pomysłów kilka: skarbonka, akcje, zakupy, inwestycja w siebie. Albo odkładaj w skarbonkę, albo inwestuj od razu w coś (bądź siebie).

Powodzonka!


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - itmaster - 28-04-2021 08:57

(28-04-2021 08:12)Arkadio1994 napisał(a):  Od siebie mogę podsunąć pomysłów kilka: skarbonka, akcje, zakupy, inwestycja w siebie. Albo odkładaj w skarbonkę, albo inwestuj od razu w coś (bądź siebie).

Powodzonka!

W sumie dobry pomysł z tymi akcjami. Ile kosztuje paczka fajek? 15-20 zł? Za taką sumę co miesiąc można by kupić fajny pakiecik akcji np. dywidendowy. Kupić i zapomnieć jak o papierosach które i tak idą z dymem a pet do kosza. Pewnie po kilkunastu latach ładna sumka by się zebrała.


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - Arkadio1994 - 28-04-2021 09:11

(28-04-2021 08:57)itmaster napisał(a):  
(28-04-2021 08:12)Arkadio1994 napisał(a):  Od siebie mogę podsunąć pomysłów kilka: skarbonka, akcje, zakupy, inwestycja w siebie. Albo odkładaj w skarbonkę, albo inwestuj od razu w coś (bądź siebie).

Powodzonka!

W sumie dobry pomysł z tymi akcjami. Ile kosztuje paczka fajek? 15-20 zł? Za taką sumę co miesiąc można by kupić fajny pakiecik akcji np. dywidendowy. Kupić i zapomnieć jak o papierosach które i tak idą z dymem a pet do kosza. Pewnie po kilkunastu latach ładna sumka by się zebrała.

No ja właśnie tak zrobiłem Big Grin
stwierdziłem że nie odczuje rzucenia fajek jak będę żył normalnie i wydawał ten hajs to nie odczuje w ogóle rzucenia. Przepalałem około 450zł miesięcznie. więc teraz z wypłaty kupiłem akcje za podobną kwotę Big Grin
Jak stracę? To tak jak bym przepalił to, jak coś zarobię, n oto fajnie będzie Big Grin


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - qwertybsk - 08-05-2021 17:43

Cześć wszystkim ? minęło 13h odkąd zapaliłem ostatniego papierosa przed praca, więcej jem i czuje się spoko ? musze odpocząć i postanowiłem definitywnie!

Musze dzisiaj lub jutro lecieć na zakupy ?
Na pewno na liście zakupów będą owoce i jakieś orzeszki, może trochę słodkości na początek jako przekąski

A także skoncentruje się na tym żeby robić obiad dzień przed i następnego dnia po pracy od razu coś jeść ?


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - dzemba - 08-05-2021 19:23

U mnie największa chęć do zapalenia była nie przez same papierosy, a przez ludzi. Zmiana towarzystwa lub zmiana pracy bardzo by pomogły.


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - Olszi - 09-05-2021 11:09

12 lat palenia. Ktoś polecił mi książkę. Przeczytałem i przestałem palić. Żadne zamienniki Ci nie pomogą bo wrócisz do fajek prędzej czy później. Musi coś ,,przeskoczyć'' w głowie.

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/107066/prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie

W której części NL jesteś?


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - adiro4 - 31-05-2021 13:58

Trzymam kciuki ze uda Ci sie wygrac w koncu z nalogiem i polaczyc przyjemne z pozytecznym Tongue


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - shf - 31-05-2021 14:10

Pierw rzucić palenie potem robić kesz Big Grin


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - itmaster - 31-05-2021 14:26

(31-05-2021 14:10)shf napisał(a):  Pierw rzucić palenie potem robić kesz Big Grin

Samo rzucenie palenia, już robi pasywny keszSmile


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - hufsmoke - 31-05-2021 18:23

U mnie kolejny powrót do nie palenia. Już 5 dzień, palę niestety e-papierosa ale jego skutki uboczne są dla mnie kilkanascie razy mniej odczuwalne. Wszystko pod powrot na silownie. Trzymajcie kciuki, pewnie z e-papierosa tez bede probowal zejsc jak juz na dobre zapomne o papierosie.