Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Btcnewz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Faucety (/Forum-Faucety-464)
+--- Wątek: Btcnewz.com (/Temat-Btcnewz-com-171423)



Btcnewz.com - Eduardo213 - 17-04-2021 15:42

Dosyć ciekawa strona z możliwością zarobku wielu kryptowalut.

Btcnewz, bo o nim mowa.

Jest to strona, która różni się trochę od większości kraników, z tego względu że posiada własny token. ES-Coin, dzięki któremu dostajemy większy % z claimów.



Jak zdobyć ES-Coin?

* Zdobyć na stronie, wykonywanie zadań, odbieranie go jak każdej innej kryptowaluty.
* Kupno.
* Wymiana innych zebranych przez nas kryptowalut na stronie na właśnie owy token. ( o czym więcej na dole)

Co da nam ES-Coin?

Wraz z jego odbieraniem wbijamy kolejne poziomy, dostajemy jakby doświadczenie, dzięki czemu możemy odblokowywać kolejne kryptowaluty, czym większy poziom tym więcej walut jest dostępnych.

[Obrazek: signal-2021-04-17-163345.jpg]


Ile tokenów potrzebujemy na każdy poziom i jak % będzie nam to dodawać do kranika?

Level / ilość tokenów / zwiększony %.

[Obrazek: signal-2021-04-17-163345.jpg]





Strona posiada własny "kantor" o czym wspomniałem wyżej, można w nim zamienić każdą zebrana przez nas walutę na każdą inną, czy nawet na token ES-Coin, lub na odwrót, token na kryptowaluty.
Dzienny darmowy limit to 5 wymian, za każdą następna musimy zapłacić określoną liczę tokena strony.

Jak oprócz kranu możemy zarabiać kryptowaluty, czy też token?

* Oglądają reklamy i filmiki.
* Odwiedzając strony.
* Wypełniając ankiety.
* Grając w różne gry i instalowanie aplikacji.
I wiele więcej, co pozostawiam do odkrycia.


!!! WAŻNE!!!
Wchodząc przynajmniej raz dziennie, dostajemy codziennie 1 % więcej do odbieranych kryptowalut. Czyli prościej mówiąc, 1 dzień 1% więcej, 2 dzień 2% wiecej, 3 dzień 3% dziennie itd..

Kolejna sprawa, może nie jest to strasznie ważne, jednak dla osób którym zależy na większych zyskach pewnie się przyda.
Kryptowalute możemy odbierać kiedy chcemy, najlepiej przynajmniej raz dziennie z racji dodatkowego bonusu, jednak możemy to robić co 30 minut i tutaj wynika taka sytuacja..
Im częściej odbieramy, tym więcej kryptowaluty dostajemy, na początku kapie więcej i z biegiem czasu zwalnia, do momentu kliknięcia. Dlatego ja osobiście polecam klikać jak najczęściej, bo lepiej na tym wyjdziemy.

Stronę napotkałem pierwszy raz ponad rok temu, poklikałem wtedy kilka dni i zapomniałem o niej, wczoraj wszedłem żeby zobaczyć czy nadal iststnieje i o dziwo działa jak należy. Zobaczyłem że jest tam trochę satoshi, zamieniłem go na DigiByte ( DGB) i zleciłem wypłatę na faucetpay, wypłata przyszła po kilku godzinach.

[Obrazek: signal-2021-04-17-163345.jpg]


[Obrazek: signal-2021-04-17-163345.jpg]



Linki do rejestracji.

Ref : https://es.btcnewz.com/auth/register?ref=dc96a4b2b43aee142a31

Z góry dzięki za refa. <3

Czysty : https://es.btcnewz.com/