Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie Google - problem z dodawaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Opinie Google - problem z dodawaniem (/Temat-Opinie-Google-problem-z-dodawaniem-171412)



Opinie Google - problem z dodawaniem - marta88 - 16-04-2021 09:49

Cześć

Mam od paru dni problem z dodaniem opinii w wizytówce Google. Próbowałam na wszystkie możliwe sposoby dodać opinię, ale bez większego skutku. Czy też macie taki problem i czy udało się Wam znaleźć sposób na dodanie opinii?

Próbowałam z nowych kont i ze starych takich z lokalnym przewodnikiem - zarówno tu i tu opinia się zawsze dodaje, ale widzi ją tylko osoba, która ją dodała i nikt inny czyli bez sensu takie dodawanie.

Parę dni widziałam, że przechodzą same oceny (gwiazdki bez treści), ale i teraz to nie przechodzi, a potrzebuję dodać opinie z treścią - pozytywną.

Nie spamowałam opiniami, więc to odpada. Czyściłam pamięć przeglądarki, zmieniałam system operacyjny, usługodawcę internetowego, zmieniałam odcisk palca w przeglądarce, ale wszystko na próżno. Próbowałam nawet dodać opinie na innych wizytówkach niż na tej na której potrzebuję, ale na żadnej nie mogę dodać opinii.

Proszę pomóżcie Sad Angel at