Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
70zl za rejestrację w Revolut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 70zl za rejestrację w Revolut (/Temat-70zl-za-rejestracje-w-Revolut-171404)



70zl za rejestrację w Revolut - Kaspirek - 15-04-2021 14:20

Co muszą zrobić moi znajomi?

1. Zarejestrować się w Revolut za pomocą Twojego unikalnego linku z zaproszeniem.

2. Zasilić swoje konto, łącząc je ze swoim bankiem lub kartą debetową.

3. Zamówić fizyczną kartę Revolut.

4. Dokonać 3 transakcji zakupu za pomocą swojej nowej karty Revolut (podczas oczekiwania na kartę fizyczną mogą korzystać z karty wirtualnej).

5. Każdą z tych czynności należy wykonać przed zakończeniem promocji, czyli 13-May-2021,11PM-GMT. Regulamin promocji znajduje się na blogu.



Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: 70zl za rejestrację w Revolut - pkulma301 - 15-04-2021 14:24

(15-04-2021 14:20)Kaspirek napisał(a):  Co muszą zrobić moi znajomi?

1. Zarejestrować się w Revolut za pomocą Twojego unikalnego linku z zaproszeniem.

2. Zasilić swoje konto, łącząc je ze swoim bankiem lub kartą debetową.

3. Zamówić fizyczną kartę Revolut.

4. Dokonać 3 transakcji zakupu za pomocą swojej nowej karty Revolut (podczas oczekiwania na kartę fizyczną mogą korzystać z karty wirtualnej).

5. Każdą z tych czynności należy wykonać przed zakończeniem promocji, czyli 13-May-2021,11PM-GMT. Regulamin promocji znajduje się na blogu.



Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Cos mi się zdaje że Revolut się konczy


70zl za rejestrację w Revolut - Hybrid1990 - 15-09-2023 08:35

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.