Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co z tym Litecoin ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Litecoin (/Forum-Litecoin-375)
+---- Wątek: Co z tym Litecoin ? (/Temat-Co-z-tym-Litecoin-171403)

Strony: 1 2


Litecoin - ValerieMeshko - 05-10-2021 09:42

Cześć wszystkim, nie tak dawno temu zacząłem inwestować w kryptowaluty. Zainteresowałem się inwestowaniem w litecoin. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat tego, czy jest to mądra inwestycja.


RE: Litecoin - bb8_pl - 05-10-2021 09:46

Siemka, więc tak co do Litecoina wg mnie to dobry wybór, lecz zamiast typowo inwestować w coiny lepiej zapoznać się z IDO - to lepsze niż pojedyncze inwestycje w danego coina bo to lepszy zarobek Smile Tak samo jak możesz w DOT lub LUNA zainwestować lub jeszcze w SOL Big Grin


RE: Co z tym Litecoin ? - karuzel - 05-10-2021 16:30

Na twoim miejscu poszedłbym o krok dalej i zainteresował się grami opartymi na NFT. Tutaj jest ogromne pole manewru i możliwości zarobku.


RE: Co z tym Litecoin ? - bb8_pl - 05-10-2021 16:38

(05-10-2021 16:30)karuzel napisał(a):  Na twoim miejscu poszedłbym o krok dalej i zainteresował się grami opartymi na NFT. Tutaj jest ogromne pole manewru i możliwości zarobku.

Czyli P2E Big Grin


RE: Co z tym Litecoin ? - pkulma301 - 05-10-2021 17:21

A ja zacząłem inwestowac w SHIBA INU.W ciągu 1 dnia zyskał na wartości 3x