Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MENTORING DISCORD - Jak zarabiać na bitcoinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: MENTORING DISCORD - Jak zarabiać na bitcoinach (/Temat-MENTORING-DISCORD-Jak-zarabiac-na-bitcoinach-171400)



MENTORING DISCORD - Jak zarabiać na bitcoinach - Kasunio - 15-04-2021 03:53

Witam wszystkich forumowiczów Smile
Dzisiaj, tj. 15.04.2021 startuje mój autorski mentoring odnośnie zarobku na kryptowalutach wykorzystując portal Paxful.
Przedsmak mentoringu można już od roku zobaczyć tutaj na forum w postaci darmowego poradnika - https://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-na-bitcoinach-167599. Znajdą się w nim przetestowane i sprawdzone przeze mnie oraz moich poleconych metody, które GWARANTUJĄ zarobek jeśli działa się według zasad i instrukcji opisanych w moim mentoringu.
Mentoring w całości będzie prowadzony na serwerze Discord, a zakup oznacza dostęp do ukrytych kanałów, na których znajdują się między innymi takie rzeczy jak:
Po zakupie mentoringu otrzymujecie jednak:
● poradnik jak ustawić nasz profil, aby wyglądał zachęcająco dla klientów,
● informacje o tym gdzie kupować kryptowaluty przy większych oraz mniejszych kwotach inwestycji, aby prowizja nie "zjadała" nam całego potencjalnego zysku,
● instrukcje jak dobrze ustawić oferty kupna/sprzedaży, aby unikać problemów i oszustów oraz opisane wszystkie funkcje dostępne w kreatorze oferty,
● rozpisane metody płatności, z których najczęściej korzystają klienci na Paxful oraz informacje jakich płatności nie przyjmować,
● informacje z jakimi klientami najlepiej nie handlować, aby uniknąć problemów,
● przykładowe instrukcje jak dokonywać transakcji na platformie,
● poradnik jak sprawdzać naszych klientów pod kątem uczciwości,
● informacje jakich ofert unikać oraz na co uważać podczas handlu na Paxful,
● informacje jak działać, aby unikać blokad na takich systemach płatności jak PayPal, Revolut itd. oraz co robić, aby takie blokady nie były nam straszne jeśli już wystąpią,
● kilka metod jak wykorzystać różne możliwości platformy do zarobku,
● instrukcje jak nawiązywać długotrwałe współprace z klientami i praktycznie codziennie mieć chętnych na kupno od nas kryptowalut,
● pomoc w znalezieniu pierwszych klientów jeśli nie będzie Ci szło mimo stosowania się do instrukcji,
● opisane sposoby na większe zyski (nawet 40-50%+) jednak przy większym ryzyku,
● dostęp do wszystkich nowych metod i poradników, które będą się pojawiały z czasem,
● i wiele więcej! Smile

Cały mentoring jest oparty na mojej własnej wiedzy oraz 3 letnim doświadczeniu, gdzie cały czas znajdowałem nowe sposoby i testowałem najbardziej dochodowe metody przyjmowania płatności.

Kontakt w celu zakupu: PW forum, Discord: Kasunio#0275.
Cena: 400 zł dla pierwszych 10 osób (zostały jeszcze 4 niezarezerwowane sloty), potem cena mentoringu będzie wyższa.
Sposób zapłaty: BLIK, PayPal, Bitcoin, Paysafecard (+5%).

Na serwer Discord z mentoringiem może dołączyć każdy zainteresowany w celu przeczytania recenzji i opinii osób, które zakupiły dostęp do jego płatnej części. Opinie będą widoczne na kanale #vouche. Jeśli ktoś chce to tutaj jest link: https://discord.gg/kJMyYj8Q. Na ten moment nie ma jeszcze opinii, ale mam już kilku zainteresowanych, więc powinny pojawić się niebawem.


MENTORING DISCORD - Jak zarabiać na bitcoinach - Hybrid1990 - 17-10-2021 11:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.