Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
neobux - czy da się jeszcze zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: neobux - czy da się jeszcze zarobić? (/Temat-neobux-czy-da-sie-jeszcze-zarobic-171378)



neobux - czy da się jeszcze zarobić? - michal_111 - 13-04-2021 12:31

witam, czy neobux.com dziala ? czy da sie 10$ na dzien zarobic na referelach ? pozdrawiam

p.s na scamadviser.com sprawdzalem i 100% trust ma


RE: neobux - Jnvestor - 13-04-2021 12:52

Działa, ale spóźniłeś się o jakieś 10 lat, teraz bawienie się w buxy nie ma za bardzo sensu.


RE: neobux - GrzegorzAnkieter - 13-04-2021 16:28

Działa normalnie. Na Trust Pilot praktycznie same pozytywne recenzje.


RE: neobux - pablo911 - 19-04-2021 14:40

groszowa sprawa ogólnie


RE: neobux - czy da się jeszcze zarobić? - michal_111 - 01-07-2021 11:13

10-15$ dziennie da sie zarobic czy ludziki nie beda klikac , boty itp ?pozdrawiam


RE: neobux - czy da się jeszcze zarobić? - xdax1 - 02-07-2021 20:35

Wszystko zależy od objętej strategii, budowaniu stopniowo konta i nie obejdzie się bez dużej inwestycji. Trzeba się też przygotować, że przez długi czas będzie się stratnym. Najlepiej sprawdzić dzienniki z forum neobux. W tym buxie bardzo często RR przestają klikać, dodatkowo bez konta Golden się nie obejdzie.

Ja działam na scarlet-clicks, który też od wielu lat wypłaca.
Obecnie mam tam $10+ (1 klik RR = $0.001)
[Obrazek: jYk7a1A.png]
Oczywiście większa część idzie na opłacenie autopay, czy wymianę nieklikających RR, za to mam stabilnie. Można przyjąć inną strategię, bez autopay ale wtedy najlepiej RR wynająć na rok aby zmaksymalizować zarobek (co dużo kosztuje).


RE: neobux - czy da się jeszcze zarobić? - shf - 07-07-2021 16:31

chyba na MyPay na akcjach już więcej zarobisz, niż na buxach xD


RE: neobux - czy da się jeszcze zarobić? - szybki2296 - 07-08-2021 22:54

Ta mnie na NeoBuxie zbanowali nawet nie wiem za co, i nie mogę już założyć konta


RE: neobux - czy da się jeszcze zarobić? - NarkUS - 15-09-2021 22:05

też mam bana ocb ?