Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revolut pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Revolut pytanie (/Temat-Revolut-pytanie-171340)



Revolut pytanie - domi11997 - 09-04-2021 17:17

Czesc. Jak wiadomo 18marca Revolut zmienil IBAN na LT. Robil juz ktos przelew z polskiego banku na ten LT? Jesli tak to ile trwalo ksiegowanie?


RE: Revolut pytanie - SoLo17 - 09-04-2021 18:47

W moim przypadku trwało to dzień, przelew z mBank. Ale ta wątpliwa przyjemność kosztowała mnie 25 PLN, więc trochę średnio.


RE: Revolut pytanie - Nightmer22 - 09-04-2021 20:02

Polecam apke paysend ~1-3h i środki powinny być na revo jeżeli zależy Ci na czasie, 0 kosztów jedynie wysyłając w Euro koszt przewalutowania który jest lepszy niż na revo (przelew Sepa) wysyłając w zł pewnie przelew idzie dłużej. Gorąco polecam tę aplikację


RE: Revolut pytanie - pkulma301 - 10-04-2021 10:51

(09-04-2021 20:02)Nightmer22 napisał(a):  Polecam apke paysend ~1-3h i środki powinny być na revo jeżeli zależy Ci na czasie, 0 kosztów jedynie wysyłając w Euro koszt przewalutowania który jest lepszy niż na revo (przelew Sepa) wysyłając w zł pewnie przelew idzie dłużej. Gorąco polecam tę aplikację
Przecież on się pyta o przelew z Polskiego banku na revolut a nie jakiejs apki.


RE: Revolut pytanie - Nightmer22 - 10-04-2021 11:42

No w tej apce wysyła się przelew z polskiego konta do innych krajow poprzez dodanie karty, dalem propozycje bo sam miałem problem z wysłaniem pieniędzy na Revolut z polskiego konta i ta apka mnie uratowala bo o wiele niższe koszta niż przy standardowym przelewie i o wiele krótszy czas Wink Dalem tylko propozycje której sam długo szukałem jak to zrobić. Wykonałem jednego dnia 3 przelewy z Millenium na Revo, łacznie na kwote 6000 i wszystko dotarło jednego dnia po 1-3h jeden chyba nawet krócej i straciłem na tym jakieś śmieszne pieniądze w porównaniu że standardowym przelewem Wink pozdro


RE: Revolut pytanie - boksowany - 19-09-2021 19:57

A ja mam pytanie. Otrzymałem z jednej z witryn ankietowych do wykorzystania prepaid virtual mastercard na której mam 5 €. Moje pytanie czy jest jakaś możliwość aby zasilić konto revoult wpisując dane tej mojej wirtualnej karty?


RE: Revolut pytanie - Hasher - 19-09-2021 19:59

(19-09-2021 19:57)boksowany napisał(a):  A ja mam pytanie. Otrzymałem z jednej z witryn ankietowych do wykorzystania prepaid virtual mastercard na której mam 5 €. Moje pytanie czy jest jakaś możliwość aby zasilić konto revoult wpisując dane tej mojej wirtualnej karty?

Revolut ma chyba 10 EUR minimum. Możesz użyć linku do płatności aczkolwiek wydaje mi się że te karty odrzucą płatność do revolut.
Też taką miałem i był problem.