Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
$$ SoLo TYPUJE! $$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: $$ SoLo TYPUJE! $$ (/Temat-SoLo-TYPUJE-171319)

Strony: 1 2


RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 11-04-2021 10:02

Typ #4
Yannick Hanfmann - Alexei Popyrin
Tenis | ATP: Monte Carlo
Typ: Yannick Hanfmann wygra mecz
Kurs: 1,80
Stawka: 900
EWK: 1620

Sezon na miękkiej nawierzchni dopiero się rozkręca. Ciężko ocenić tutaj formę zawodników, ponieważ mączka bardzo różni się od nawierzchni twardej - piłka jest wolniejsza, tenis jest, bądź powinien być bardziej techniczny. Opieram się w dużej mierze na wczorajszych spotkaniach obu Panów. Hanfmann wygrał 2:0 z Jirim Veselym, więc ze sprawdzoną już marką w tenisie. Popyrin grał z zawodnikiem nie notowanym w rankingu ATP, niby również wygrał 2:0, lecz w drugim secie trochę się męczył, dał się nawet przełamać. Wydaje mi się że w tym pojedynku górą będzie zawodnik z Niemiec.



RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 11-04-2021 15:19

Typ #4
Wyniki

Yannick Hanfmann 1:2 Alexei Popyrin - TYP NIEPRAWIDŁOWY
Wynik to PRZEGRANA w wysokości 900 zł

Niestety pudło.. Choć po początkowych gemach miałem wrażenie, że nic tutaj nie ma prawa się wydarzyć. Hanfmann prowadził 4:0, wygrał 1. seta, pod koniec drugiego stracił podanie co wyrównało stan rywalizacji. Fatalny początek decydującego seta, strata podania w pierwszym gemie i nie udało się już odrobić strat, choć w 6. gemie pojawiły się 3 szanse z rzędu na przełamanie powrotne. No cóż...

Chwilę wstrzymałem się z wrzuceniem rozliczenia typu, to dlatego, że czekałem na rozstrzygnięcie kuponu który udało mi się stworzyć. Znów AKO, znów dość niszowe spotkanie i na całe szczęście znów wpadło. Choć emocji nie brakowało. W spotkaniu debla, stawiałem przy stanie 7-7 w tie-breaku 1. seta, chwilę po tym Rublow i Chaczanow stracili podanie i przegrali seta a na początku kolejnej odsłony rywale ich przełamali.. Ale wrócili do meczu, wygrali 2. set przy decydującym punkcie i podaniu rywali a następnie nie dali im szans w super tie-breaku. Jeśli chodzi o drugie spotkanie, w momencie stawiania kuponu trwał 2. set, czekałem aż do teraz, ponieważ rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero po tie-breaku w trzecim secie. Ciekawy mecz, głównie ze względu na kursy. W przerwie między 2. i 3. setem można było zagrać na późniejszego zwycięzce po kursie 7.5 :O

[Obrazek: baruuuuun.jpg]




$$ SoLo TYPUJE! $$ - Hybrid1990 - 17-11-2021 23:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.