Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
$$ SoLo TYPUJE! $$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: $$ SoLo TYPUJE! $$ (/Temat-SoLo-TYPUJE-171319)

Strony: 1 2


$$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 07-04-2021 22:23

[Obrazek: zzfafasf.png]

Witam serdecznie!

Zapraszam na kolejną już część bukmacherskich poczynań razem ze mną!

W temacie będą się pojawiały głównie typy na koszykówkę oraz tenis.
Temat ma w pewnym sensie pełnić rolę dziennika, tj. pozwolić mi kontrolować
skuteczność przyjętych strategii, a przy okazji pozwoli Wam obserwować moje poczynania Big Grin

Tym razem postaram się być bardziej systematyczny, zamieszczać typy regularnie a także robić podsumowanie, mniej więcej co 10 kuponów.

Zachęcam do odwiedzania tematu! Tongue

Typ #1
Sydney Kings - Perth Wildcats
Koszykówka | NBL: Australia
Typ: Perth Wildcats wygra mecz
Kurs: 1,65
Stawka: 800
EWK: 1320

Drużyna gości w ostatnim czasie jest naprawdę w świetnej formie. Seria zwycięstw bez porażki trwa już od 8 spotkań, co warte podkreślenia drużyna Perth Wildcats na 18 meczów rozegranych w tym roku przegrała zaledwie 4. Drużyna gospodarzy dosłownie gra w kratkę, nie widać stabilizacji formy, ostatnie ich wyniki to istna sinusoida. Ponadto, warto zauważyć, że ekipie z Sydney drużyna przyjezdnych ostatnimi czasy "nie leży", ostatnie ich zwycięstwo we własnej hali nad przyjezdnymi miało miejsce ponad rok temu. Podsumowując, liczę na to, że ta dobra passa Perth Wildcats nie zostanie przerwana po tym meczu! Smile



RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 08-04-2021 21:08

Typ #1
Wyniki

Sydney Kings 69:73 Perth Wildcats- TYP PRAWIDŁOWY
Wynik to WYGRANA w wysokości 520 zł (1320 PLN EWK - 800 PLN STAWKA)


___________________________________

Typ #2
Ajla Tomljanovic - Sloane Stephens
Tenis | WTA: Charleston 2
Typ: Sloane Stephens wygra mecz
Kurs: 1,75
Stawka: 520
EWK: 910



RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 08-04-2021 22:37

Typ #2
Wyniki

Ajla Tomljanovic 0:2 (3-6, 4-6) Sloane Stephens - TYP PRAWIDŁOWY
Wynik to WYGRANA w wysokości 390 zł (910 PLN EWK - 520 PLN STAWKA)


Prawie 1000 zł zarobku w pierwszym dniu dziennika to dobra wróżba na przyszłość Smile
Kolejny typ pojawi się już jutro, więc...


Gorąco zachęcam do obserwowania tematu! Smile



RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 09-04-2021 12:44

Typ #3
Wiktorija Tomowa - Nuria Parrizas-Diaz
Tenis | WTA: Bogota
Typ: Nuria Parrizas-Diaz wygra co najmniej jednego seta
Kurs: 2,10
Stawka: 910
EWK: 1911

Mimo, iż bukmacherzy jako faworytkę spotkania nieznacznie wskazują na Bułgarkę, wydaje mi się, że rozstrzygnięcie nie będzie wcale takie oczywiste. Hiszpanka ostatnimi czasy dość dobrze spisuje się na mączce, lecz w tym spotkaniu, w pojedynku z Bułgarką może paść każdy wynik. Kobiecy tenis jest dość specyficzny i mimo wszystko, mimo to, że na papierze Tomowa wygląda lepiej, uważam że Parrizas-Diaz jest w stanie wygrać to spotkanie, a tym bardziej ugrać przynajmniej jednego seta. Dlatego gram taki zakład po dość atrakcyjnym kursie, stawiając sumę wygranych z dwóch poprzednich kuponów. W najgorszym przypadku wyjdę na 0, w najlepszym (na co liczę i czego się spodziewam) kwota moich wygranych zostanie podwojona.



RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - Leoby - 09-04-2021 13:28

Gratuluję udanego początku dziennika.

Bardzo fajny kurs i rzeczywiście warto zaryzykować. Niemniej jednak trzeba doprecyzować typ, bo ten kurs z mojej wiedzy odnosi się na "Obaj gracze wygrają przynajmniej jednego seta", więc przy wyniku 0:2 jest przegrana i dla niektórych może to być trochę mylne


RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 09-04-2021 13:39

(09-04-2021 13:28)Leoby napisał(a):  Gratuluję udanego początku dziennika.

Bardzo fajny kurs i rzeczywiście warto zaryzykować. Niemniej jednak trzeba doprecyzować typ, bo ten kurs z mojej wiedzy odnosi się na "Obaj gracze wygrają przynajmniej jednego seta", więc przy wyniku 0:2 jest przegrana i dla niektórych może to być trochę mylne
Nie, zakład który zaprezentowałem odnosi się tylko do zawodniczki nr 2, gdybym wnosił zakład, że "Obaj gracze wygrają przynajmniej jednego seta" co jest równoznaczne z Over 2,5 seta grałbym po kursie 2.4-2.5, dlatego w moim poście pojawiła się wzmianka, że kurs takiego zakład który gram jest bardzo atrakcyjny Smile


RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 09-04-2021 21:10

Typ #3
Wyniki

Nuria Parrizas-Diaz wygrywa co najmniej jednego seta - TYP PRAWIDŁOWY
Wynik to WYGRANA w wysokości 1001 zł (1911 PLN EWK - 910 PLN STAWKA)


Początek spotkania wyglądał dość kiepsko, Parrizas-Diaz straciła podanie już w otwierającym gemie, pozwoliła Tomowej wyjść na prowadzenie 3-1, lecz po wygranym gemie serwisowym (3-2) bardzo szybko uzyskała przełamanie powrotne, do 0 (3-3) i do końca pierwszego seta nie oddała już podania, choć rywalka miała na to dwie szanse. Przy stanie 5-5 30:40 udało mi się jeszcze wyłapać fajny kurs na zwycięstwo Hiszpanki w pierwszym secie Smile Stawka nieco niska, ale przecież niedaleko było do tie-breaka w którym wszystko mogło się zdarzyć. Mimo wszystko dodatkowa stówka zawsze cieszy!

[Obrazek: BULESP.jpg]



RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - Gremquen - 10-04-2021 10:18

Grałem z Tobą ten ostatni typ Big Grin

Kiedy następny? Wink


RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 10-04-2021 11:34

(10-04-2021 10:18)Gremquen napisał(a):  Grałem z Tobą ten ostatni typ Big Grin

Kiedy następny? Wink
Niestety prawdopodobnie dopiero dziś późnym wieczorem. Jestem dziś trochę zajęty a mam w zwyczaju oglądać spotkanie które typuje, więc nie chcę wrzucać typu na siłę a później śledzić tylko wyniki. Jest dziś parę ciekawych spotkań, rozpoczęły się kwalifikacje do turnieju na mączce w Monte Carlo, ale.. jutro też jest dzień! Smile


RE: $$ SoLo TYPUJE! $$ - SoLo17 - 10-04-2021 23:38

Mimo tego że byłem zajęty, udało mi się znaleźć chwilkę po obiedzie, żeby sprowokować szczęście do tego żeby się do mnie uśmiechnęło. Tak jak wspomniałem we wcześniejszym poście, rozpoczęły się kwalifikacje do turnieju w Monte Carlo. Moją uwagę przykuł jeden mecz, mianowicie starcie Thomasa Fabbiano z Federico Corią Zagrałem to spotkanie po kursie 2.75, bodajże w 4. gemie. W kolejnym gemie Fabbiano miał aż 3 break pointy, pomyślałem "gładko poszło", lecz jak się okazało wcale nie tak gładko Big Grin Coria obronił się przed przełamaniem, a 3 gemy dalej to on przełamał serwis Fabbiano i serwował po mecz. Sytuacja w kolejnym gemie wydawała się już beznadziejna, kupon skreślony na straty, to dlatego że przy stanie 3:5 było już 0:40 dla Argentyńczyka, miał 3 piłki meczowe z rzędu, później jeszcze jedną, lecz Włoch wrócił do tego spotkania, przełamał gracza z Ameryki Południowej i doprowadził do remisu. Przy stanie 5-6, przed serwisem Fabbiano zdecydowałem się skorzystać z opcji cash-out, ponieważ obawiałem się przełamania. Troszkę tego żałuję, a troche nie.

[Obrazek: typpierwszy.jpg]

Dlaczego troszkę żałuję a dlaczego trochę nie?

Oglądałem spotkanie do końca i finalnie mój typ był prawidłowy, Fabbiano dość łatwo wygrał w tie-breaku.
Ale zmierzając już do końca... nie żałuję ponieważ, za kwotę z cash-out'u zagrałem kombinację dwóch zakładów, kombinację meczów tenisowych, lecz niszowych Big Grin

[Obrazek: typdrugi.jpg]

Jeszcze raz przepraszam wszystkich zainteresowanych, że dziś nie pojawił się żaden typ. Ten post to trochę takie przechwalanie się, ale cóż, po prostu bardzo się cieszę że wpadł taki fajny kurs Tongue

Tego typu wrzutki oczywiście nie będą brane pod uwagę przy podsumowaniu. Będę rozliczał jedynie typy zamieszczone w temacie! Smile

A tymczasem kolejny typ już przed południem, zapraszam do śledzenia! Smile