Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: SHOP (/Forum-SHOP-186)
+------ Wątek: [Zamknięty][Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop (/Temat-Zamkniety-Shop-Koszulka-Plyta-DVD-Kamera-Pilki-do-Ping-Ponga-Zegarek-Laptop-17131)

Strony: 1 2


RE: [Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - paskur - 27-11-2010 01:15

Nie mam w zwyczaju pisać postów "gratuluję", ale w tym przypadku naprawdę się należy.
Ps. nie lepiej było na maka czekać?

Wielkie gzzzz Smile
Mam nadzieje, że ja ps3 też dostane.


RE: [Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - InTeR - 27-11-2010 10:08

Więc kamerka, piłki do pingponga i zegarek anulowany Smile
Za piłki do pingponga i zegarek dostałem zwrot ptz a za kamerką nie.
W sumie to się nie dziwię bo konto z której zamówiona była kamerka kupione od Walkmana.
A za zegarek i piłki to na 90% za to, że na PE..


RE: [Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - Jumper002 - 27-11-2010 14:05

(27-11-2010 00:06)Wojtas100 napisał(a):  Niezłe zakupy InTer.
Jakbyś chociaż połowę dostał to sukces byłby.

ja bym powiedział, że wielki sukces byłby wtedy gdyby tylko lapka wysłali Tongue


RE: [Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - Surlope - 27-11-2010 19:05

Dobrze , że lapka Ci nie nie anulowali Smile

Gz !Xpokerface


RE: [Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - Dominator - 27-11-2010 22:07

Inter ty miałeś 300 000 PTZ ?

btw. gratz


RE: [Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - KoLoRoWY_O.o - 28-11-2010 09:05

Pięknie Tongue, GRatY ^^


[Zamknięty][Zamknięty][Shop] Koszulka, Płyta DVD, Kamera, Piłki do Ping-Ponga, Zegarek, Laptop - Bolt - 19-03-2011 10:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.