Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty (/Temat-Promocja-do-18-kwietnia-Wirex-22-%C2%A3-do-zdobycia-za-zamowienie-karty-171304)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - Nokha - 06-04-2021 20:34

[Obrazek: LdmuzAL.png]

Kolejny mobilny porfel krypto+fiat funkcjonujący od 2015 roku z możliwością zamówienia karty.
Wczoraj ruszyli z ciekawą promocją dla mieszkańców EU.
Po link zapraszam na PW


[Obrazek: 6IwjztB.png]

Wszystkie warunki opisane są na zdjęciu poniżej :

[Obrazek: CCZzqcU.png]

Rejestracja + weryfikacja(dokumentem) typowa - maksymalny czas rejestracji do 18 kwietnia , nie używajcie „-„ przy podawaniu kodu pocztowego.
Po weryfikacji należy zamówić kartę, aby mieć taką możliwość należy dokonać depozytu na min 10 euro (polecam doładować konto kartą – szybko i bezpłatnie)

[Obrazek: LKtQqnw.png]


Na ich stronie znalazłem informację, że zamówić kartę możemy tylko płatną dostawą (koszt 7.99 EURO)
https://wirexapp.com/help/article/how-do-i-order-a-wirex-card-0028
Ale podczas zamawiania pojawiły mi się dwie opcje

[Obrazek: eWIYBTP.png]

Skorzystałem z darmowej i dopytałem support jak to wygląda w praktyce i karta normalnie wysyłana jest na adres i czas jej doręczenia to około 8 dni. Można skorzystać z płatnej opcji i mieć chyba do 4 dni.

[Obrazek: GlwZdvw.png]

Transakcje kartą należy wykonać najpóźniej do 2 maja !
Nagrodę otrzymujemy w tokenie WXT do 30 dni po zakończeniu promocji i zostaniemy poinformowani o tym emailem. WXT można bez problemu wymienić potem na np. walutę fiat.
Pula promocyjna wynosi 112.500 GBP zapytałem support i mają wysłać powiadomienie kiedy pula zostanie wyczerpana także polecam wykonać transakcje najszybciej jak się da.

Konto i karta są bezpłatne, opłata jest jedynie pobierana w momencie kiedy przez 9 miesięcy nie ma aktywności na koncie ale konto można w razie czego bez problemu zamknąć przez chat na ich stronie.

[Obrazek: L3hTVFE.png]

Regulamin promocji : https://wirexapp.com/help/article/april-refer-a-friend-promotion-terms-and-conditions-0387

Bonus od siebie 7 GBP wypłacam w momencie otrzymania nagrody od Wirex. Po link zapraszam na PW Smile



RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 23 £ do zdobycia za zamówienie karty - malpa2 - 07-04-2021 10:52

Nie odmawiam kiedy pieniądz woła Wink Podeślij PW z instrukcją.

Tylko w temacie masz 23Ł do zdobycia a jeśli oni dają 15 funtów a Ty 7 refbacku to wychodzi mi 22 Tongue


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - krisss6722 - 07-04-2021 11:58

Poproszę o instrukcje Wink


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - SkylineR34 - 07-04-2021 12:06

Ok, poszło. Nic tylko czekać na kartę.
Pytanie będzie jak tam z tą transakcją kartą - czy te nasze wpłacone 10eur będzie można wysłać do Revo i to załatwi sprawę czy będzie jakiś zakup albo coś innego?


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - Nokha - 07-04-2021 12:29

Wszyscy dostali wiadomość, dopytam support ale sugerowałbym jakąś nawet drobną transakcję w sklepie przy okazji zakupów żeby nie mieć wątpliwości.


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - xzrender - 07-04-2021 13:54

prosze pw


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - speed055 - 07-04-2021 17:50

Poproszę o PW z instrukcją


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - subon - 07-04-2021 17:54

Poproszę o PW


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - dawid327 - 08-04-2021 07:26

Poproszę priv Smile


RE: Promocja do 18 kwietnia - Wirex 22 £ do zdobycia za zamówienie karty - Nokha - 08-04-2021 16:28

Wszystkie zainteresowane osoby otrzymały wiadomość Smile