Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam dużą grupę na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam dużą grupę na facebooku (/Temat-Sprzedam-duza-grupe-na-facebooku-171275)



Sprzedam dużą grupę na facebooku - Huston - 03-04-2021 15:49

1.Nazwa przedmiotu : Duża, grupa Facebook ponad 160 tysięcy ludzi plus instagram 70k - realnych obserwujących

Na sprzedaż mam dochodowa grupę która już zarabia stabilnie (3k msc). Grupa ma dużo większy potencjał i dla zaangażowanej osoby może przynosić dużo większe zarobki.
Dla zainteresowanej osoby podeślę statystyki i faktury.
Dokładam do tego całe know how oraz klientów.
W grupie są samo pracujący sprawdzeni moderatorzy więc nic nie trzeba robić Smile

Do grupy średnio dołącza 10tys ludzi miesięcznie.
Całość budowałem ręcznie, dbając o szczegóły, nie ma tu fejkow czy nabitych lajkow. Robiłem to z pasji. Do grupy dodatkowo dodaje instagram 70k follow o dużych zasięgach i tej samej tematyce.

Jeśli szukasz biznesu który od razu zarabia i dużej grupy docelowej to swietnie trafiłeś Smile

.
Rozważę tylko poważne oferty ale najlepiej na PW.
Jeśli chcesz wydobyć Link i tylko popisać to daruj sobie

... W kontakcie Smile!


RE: Sprzedam dużą grupę na facebooku - Hybrid1990 - 03-04-2021 15:59

https://zarabiam.com/Temat-Cena-do-negocjacji-warn-76440

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.