Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hotcryp.to - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Hotcryp.to (/Temat-Hotcryp-to-171208)



Hotcryp.to - Matoro132 - 27-03-2021 22:11

[Obrazek: imggg.png]


Hotcryp.to

REF
CZYSTY



Walutą na której opiera się strona jest blaze

Przelicznik:

100 blaze =

1.1 BTC satoshi
1110000 DOGE satoshi
35.5 ETH satoshi
331 LTC satoshi
305 DASH satoshi



Serwis oferuje zarabianie poprzez:

-shortlinks

200-50 blaze za 1 shortlink

-mining:

Webminer 12027hashes = 1 blaze
Desktop Miner 2363 Hashes = 1 blaze
Commandline 2363 Hashes = 1 blaze
Publisher Mining 2363 Hashes = 1 blaze

-videos

Tutaj potrzebujemy dodatkowego konta na Hideout

REF
CZYSTY

Po zalogowaniu do Hideout odpalamy dowolny filmik i zostawiamy. Po skończonym filmiku kolejny włączy się automatycznie. Nie pomijamy reklam bo za to nam płacą.
Za jeden filmik z reklamą średnio wychodzi 3 punkty (10 punktów = 750 blaze). Ja odpalam filmiki w osobnym oknie, nie minimalizuje go, na okno przeglądarki nakładam drugie z którego normalnie korzystam i punkty się nabiją.
Codziennie dostajemy bonus do odebrania w zakładce rewards

Hideout ma 6 dodatkowych stron z filmikami pod inna nazwą. Aktualnie testuje na której lepiej nabija punkty. Login i hasło do tych stron jest takie samo jak do Hideout. Strony znajdują się po lewej stronie w zakładce "Hideout Network"

Aby wypłacić przechodzimy w zakładkę "Transfer Points"
Dodajemy konto HotCrypto klikając "Link new account" i logujemy się używając naszych danych. Odświeżamy stronę i nasze konto zostało dodane.
Kilkamy redeem balance (min 10 punktów do wypłaty), wybieramy nasze konto hotcrypto i wypłacamy. Punkty od razu przetransferują się na hotcrypto i zamienią na blaze

program poleceń
10% od zarobionej kwoty przez refa (1-500 poleconych)
15% od zarobionej kwoty przez refa (500+ poleconych)

-offers
Wykonywanie zadań w aplikacjach + ankiety


[Obrazek: oferty.png]


od 15-120tyś blaze za ankietę
od 10tyś-1mln blaze za wykonanie zadań
od 1-15tyś blaze za pobranie aplikacji

-jobs
Zadania typu tweet, review, payment proof na trustpilot, bitcointalk czy tez beermoneyforum
1000-50000 blaze za zadanie

*program poleceń
20% od kwoty zarobionej przez refa

Dodatkowo otrzymujemy dodatkowe blaze w zakładce "Achievements"
Są dwa typy osiągnieć:
Resetujące się co 24h oraz permanentne
Osiągnięcia dostajemy za wbity lvl, wydobyty blaze na filmikach, miningu, za wykonanie ofert

Za osiągnięcia dostajemy od 500 do 750000 blaze.





Wypłata instant na

-Coinbase
-FaucetPay
-ExpressCrypto

Aby wypłacić kilkamy na nasz nick i przechodzimy w zakładkę "withdraw".
Po lewej stronie klikamy change i dodajemy nasz adres do wypłaty.
Wybieramy crypto w którym chcemy wypłacić, wpisujemy kwotę w blaze i wybieramy formę wypłaty.

Za każdy wbity lvl zwiększamy nasz dzienny limit wypłat. Za 1 poziom dostajemy 2500 blaze do limitu wypłaty.




[Obrazek: wyp.png]



[Obrazek: wyp3.png]



RE: Hotcryp.to - mirusek - 28-03-2021 07:01

(27-03-2021 22:11)Matoro132 napisał(a):  

Przelicznik:

1 blaze =

1.1 BTC satoshi
1110000 DOGE satoshi
35.5 ETH satoshi
331 LTC satoshi
305 DASH satoshi

A na screenie który wrzucileś widać że 12K blaze = 132 satoshi, wiec chyba zle te przeliczniki podales ;p


RE: Hotcryp.to - Matoro132 - 28-03-2021 11:47

(28-03-2021 07:01)mirusek napisał(a):  A na screenie który wrzucileś widać że 12K blaze = 132 satoshi, wiec chyba zle te przeliczniki podales ;p


Faktycznie. Pomnożyłem wszystko razy 100 i wpisałem 1 blaze zamiast 100. Poprawiłem Wink

//edit kolejna wypłata

Dziś w nocy testowałem mining na starym laptopie + filmiki na Musio
Przez 8h wydobyłem ok 4tyś blaze na miningu - niezbyt dużo, ale wiadomo stary ledwo działający laptop. Będę testował scrypt do miningu na stronie. Dam znać jak zalicza po pewnym czasie.

Z Musio ładnie wpadło bo aż 270 punktów czyli 20250 blaze. Lepiej niż na głównej stronie Hideout. Pewnie ze względu na krótkie filmiki po 2/3min

Do tego 2 oferty z instalacja apek na telefon zrobiłem.

edit głównego postu (osiągniecia+jobs)


[Obrazek: wypl-2.png]

//edit 29.03

Dzisiaj testowałem oglądanie filmików na 3 portalach jednocześnie bo taki jest limit z tego co zauważyłem. Przy otwarciu większej ilości stron wywala błąd.
Korzystałem z meal Ninja, movio i the panda. W 3 godziny zebrało się 313 punktów czyli wychodzi 23 475 blaze = 234 sat czyli 78 sat na godzinę. Nie jest tak źle. Zostawię dzisiaj strony na noc i dodam rezultat.

Wypłata z dzisiaj

[Obrazek: wyp-3.png]

//edit 30.03

w ciągu 7h wpadło 670 punktów. Myślę, że mogło być lepiej, ale jedna strona się zawiesiła i nie odpaliła kolejnego filmiku. 670 punktów daje 50250 blaze czyli 552 satoshi. Dalej wychodzi 78 sat na godzinę

Wypłata z dzisiaj


[Obrazek: wyp-4.png]