Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. (/Temat-Sorare-gra-dla-milosnikow-pilki-i-krypto-171160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - HansZimm - 12-08-2021 15:23

Co sądzisz do dodaniu nowego rodzaju kart "Limited"? One będą tańsze od "Rare"?


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 12-08-2021 15:43

Na starcie pewni beda drogie ale pozniej będą tańsze od rare. Gra się rozwija, pracują nad apką na tel chodz nawet bez niej działa fajnie. Dużo łatwiej teraz też wygrać karty bo jest ich więcej w nagrodach np w ten weekend w Global d4 będzie nagrodzonych 788 osób. Przejście na warstwę drugą zwiększyło szybkość przy wymianach kart i zmniejszyło koszty (które ponosiło sorare) przy transferach kart. Mamy też więcej informacji z wysłanych otrzymanych ofert bo nie było to wcześniej tak przejrzyste wygląda to teraz dużo lepiej.

Dopiero jak teraz wszystko zacznie śmigać szybciej i będzie więcej aukcji mają zacząć większy marketing.
Pracują też na bonusem za polecenia mają być zmiany jakieś. Póki co za 5 kart dostajemy karte rare ale od jutra jak ktos sie zapisze będzie karta limited (żółta) tych kart ma być 1000. Będą oddzielne dywizje 5 dla kart limited. Tam będzie można wygrać karty limited i eth za podia. Póki co reszta zostaje po staremu.
Rozgrywki dla kart żółtych mają ruszyć od kolejki startującej w przyszły piątek.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do rozwoju tej gry Smile


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - HansZimm - 12-08-2021 16:14

Jestem zarejestrowany z Twojego linku, sam jeszcze nie kupowałem kart, bo na razie nie mam za co. Próbowałem zdobywać poleconych, ale jeśli ktoś się zarejestrował z mojego linku to nie kontynuował gry, nie mówiąc o kupowaniu kart. Liczę, że te karty Limited będą tańsze od Rare, wtedy może sam coś kupię i może coś zdobędę z polecenia. Apka by się przydała. Ciekawi mnie jakie ceny osiągną karty Messiego, skoro przeszedł do PSG to pewnie się pojawi w Sorare


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 12-08-2021 20:26

Na pewno będą tańsze bo takie jest założenie żeby ściągnąć ludzi z mniejszym kapitałem. Ceny Messiego będą kosmiczne Tongue


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - karuzel - 20-08-2021 05:06

Jaki najlepiej mieć portfel elektroniczny do zakupów kart, żeby było sprawnie? Skrill, Revolut, Mifinity? Karta wirtualna przejdzie w przypadku zakupów na Revolucie czy innym portfelu?


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 20-08-2021 07:12

Revolut działa pozostałe nie wiem, trzeba testować.


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - karuzel - 20-08-2021 08:05

@zeno13 Dla pewności, karta wirtualna przechodzi czy trzeba wyrobić fizyczną?


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 20-08-2021 10:16

bez problemu powinna przechodzić.


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - PremAccHack - 15-09-2021 11:49

I jak sytuacja? Warto wchodzić? Ile trzeba na start wydać żeby miało to sens?


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 15-09-2021 14:48

Gra ciągle się rozwija własnie podpisali umowe 5 letnią z laliga i są już wszystkie zespoły z tej ligi dostępne.

Jeśli chodzi o inwestycje to najlepiej kupić karty czerwone rare żeby móc brać udział na początku w global d4 gdzie za zdobyci 205 jest 0.01 eth a 250 0.02 eth. Mozna próbować na start bez bramkarza.

Kupić np 2 obrońców, pomocnika i napastnika i próbować z darmowym bramkarzem. Ligi azjatyckie i mls można teraz tanio kupić bo bo już bliżej końca sezonu, europejskie karty trochę droższe. Myślę, że 0.2 eth wzwyż żeby coś ugrywać.


PSG wylądowało

pierwszy Messi do kupienia
https://sorare.com/cards/lionel-andres-messi-cuccittini-2021-rare-1