Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. (/Temat-Sorare-gra-dla-milosnikow-pilki-i-krypto-171160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 02-04-2021 11:33

Po przerwie na reprezentacje rusza kolejna kolejka od 15:00 dzisiaj do tej godziny musimy ustalić składy.
koniec kolejki 6 kwietnia.


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - Adam05 - 02-04-2021 17:15

Jakaś jest pewność że cena piłkarza wzrośnie? Czy to taka bardziej zabawka dla hazardzistów


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - malpa2 - 02-04-2021 20:41

Pewności nie ma, chyba bardziej taka inwestycja a raczej spekulacja bym powiedział. Sama firma też średnia - Organizer Refers to SORARE SAS, a French company with a capital of 1,500 euros, registered in the Créteil Trade and Companies Register under number 844 355 727, domiciled at 5, avenue du Général-de-Gaulle 94160 SAINT-MANDE.


Czyli kapitał firmy 1500 euro więc nie zdziwiłbym się jakby po jakimś czasie się zwinęli.


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 03-04-2021 15:29

Firma rozwija się bardzo dobrze podpisują umowy z coraz większą ilością klubów ostatnio doszedł AC Milan.
Nie są to jacyś no name.
Ostatnio pozyskali 50 mln usd
https://cryps.pl/blockchainowa-gra-sorare-pozyskala-50-mln-usd/

Rośnie cena piłkarzy jak mają dobre statystki. Są różne sposoby możesz np szukać młodych zawodników.
Musisz patrzeć na to co dany zawodnik gra w prawdziwych meczach.
Ja wyszukuje zawodników nie drogich 70 - 120 euro regularnie grających i oferuje sprzedającym cenę np 30% niższą.
Większość odmawia ale nie wszyscy Wink i wystawiam znowu na market. Na żadnym jeszcze nie straciłem. W tym tygodniu wystawiłem pierwszy raz
drużynę global bo w poprzednim nie miałem jeszcze całego składu dam znać po koniec kolejki jak mi poszło Smile
Bramkarza tylko mam białego bo grających cena to kosmos Smile

Ja gram od niedawna ale na handlu podwoiłem już swój wkład.


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - kosa12341 - 03-04-2021 21:36

Poszło z refa, będę próbował bez wkładu własnego Tongue


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 03-04-2021 22:11

Bez wkładu własnego ciężko, napisałem jakie są opcje w pierwszym poście.


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - kitu - 05-04-2021 21:53

Zarejestrowałem się z refa. Powiedz mi teraz jaka tam jest najtańsza metoda wpłaty, bo przez ten ramp jest chyba widzę opłata za gas, prowizja i jeszcze jakaś wyskakuje później gruba druga prowizja od wpłaty. Lepiej kupić ether na coinbase i wpłacić przez niego?


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 06-04-2021 11:18

najtaniej normalnie kartą bo teraz prowizja etherem to masakra.

Ja używałem karty crypto.com ale znajomi np revolut, normalnie jak chcesz kupić zawodnika to płacisz kartą nie robiłem depozytu.


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - kitu - 06-04-2021 11:50

Acha, no to widzisz, właśnie miałem wczoraj poinwestować trochę ale te prowizje mnie strasznie wystraszyły. Czyli mówisz, że przy kupnie normalnie działa, w licytacjach też?


RE: Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. - zeno13 - 06-04-2021 12:13

no tak ja kupowałe na licytacji później kasa Ci wraca jak nie wygrasz.

W tej kolejce nie zgarnąłem nagrody tylko 190 pktów mój atakujący i obrońca mocno poniżej oczekiwań i brakło Smile pierwsze koty za płoty więc póki co lepiej na handlu wychodzę.