Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Konta Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Konta Premium (/Temat-Sprzedam-Konta-Premium-171156)

Strony: 1 2 3


RE: [Sprzedam] Konta Premium - qwertybsk - 30-03-2021 15:40

napisałem pw
pozdro Smile


RE: [Sprzedam] Konta Premium - mcmaks - 31-03-2021 08:08

Do wszystkich osób napisałem Smile

Kolejne osoby zachęcam do pisania na Telegramie, jestem bardziej dostępny i sprawniej pójdzie Smile


RE: [Sprzedam] Konta Premium - tt11 - 31-03-2021 08:40

Wszystko w jak najlepszym porządku, super kontakt, dobra cena, polecam użytkownika!


RE: [Sprzedam] Konta Premium - patrolpxd - 31-03-2021 12:06

Kontakt bezproblemowy, wszystko jak należy. Polegam gorąco


RE: [Sprzedam] Konta Premium - Pati2k16 - 31-03-2021 16:03

Wszystko okej, polecam


RE: [Sprzedam] Konta Premium - Matoro132 - 02-04-2021 21:51

Również polecam Wink Szybki kontakt!


RE: [Sprzedam] Konta Premium - mcmaks - 06-04-2021 08:13

Dzisiaj Konta Netflix, Spotify, Tidal O 1ZŁ TANIEJ


RE: [Sprzedam] Konta Premium - WhyDuck - 07-04-2021 13:59

(06-04-2021 08:13)mcmaks napisał(a):  Dzisiaj Konta Netflix, Spotify, Tidal O 1ZŁ TANIEJ

Wyślij mi moje kupione u Ciebie konto na 360 dni.
Bo dziwnym trafem twierdzisz , że to nie Ty sprzedajesz, a jednak widzę co innego.
Czekam na kontakt 24h, a potem zgłoszę sprawę do administracji strony żeby Cię zbanowali.

Pozdrawiam


RE: [Sprzedam] Konta Premium - mcmaks - 07-04-2021 14:14

Nie sprzedałem Ci żadnego produtku. Jesteś na forum dopiero 40min. I oskarżasz mnie o czyny których nie zrobiłem. Nie otrzymałem od ciebie żadnych pieniędzy. Nie sprzedałem ci żadnego produktu


RE: [Sprzedam] Konta Premium - WhyDuck - 07-04-2021 14:23

(07-04-2021 14:14)mcmaks napisał(a):  Nie sprzedałem Ci żadnego produtku. Jesteś na forum dopiero 40min. I oskarżasz mnie o czyny których nie zrobiłem. Nie otrzymałem od ciebie żadnych pieniędzy. Nie sprzedałem ci żadnego produktu

Jesteś cwany, ale i tak udowodnię, że pieniądze może nie bezpośrednio ,ale trafiają do Ciebie.

Co kupiłem ??
Konto Netflix, takie jak tu sprzedajesz, że przewalisz to przez ileś ip czy trefnych osób to dalej Ty tym zarządzasz

McMaks Dziś o 14:21
Wysłaliśmy wiadomość do sprzedawcy. Jak tylko otrzymamy informacje skontaktujemy sie z Panem
Szymon Biernat Dziś o 14:22
Ile sprzedawca ma czasu na odpowiedź ???
McMaks Dziś o 14:22
72h
Szymon Biernat Dziś o 14:22
zwykłe 72h czy może jakies robocze ??
McMaks Dziś o 14:23
72h od wysłania wiadomości

Po czym zostałem zablokowany na Discordzie przez tego samego Pana.

Wykupiłem u Ciebie może tylko usługę ochrony kupujacego, ale jednak coś u Ciebie kupiłem. Resztę kupiłem przez Twój Autosend.pl

Jak to pisałeś ???

VODPANEL to jeden z wiodących sprzedawców kont do Netflix.

Wink

Za stary jestem na takie numery. Więcej szacunku dla inteligencji. To że tak łatwo Cię znaleźć i zweryfikować Twoje działanie tylko utwierdzają mnie w tym aby sprawę zgłosić do odpowiednich służb, będą miały co ustalać.

Jak napisałem czekam nawet te 72h które podałeś, ale wolę rozwiązać to szybciej po dobroci.