Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlackCatCard 10€ premii + 5€ refback! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: BlackCatCard 10€ premii + 5€ refback! (/Temat-BlackCatCard-10%E2%82%AC-premii-5%E2%82%AC-refback-171151)

Strony: 1 2


BlackCatCard 10€ premii + 5€ refback! - mictlan - 22-03-2021 17:47

Witajcie, zapraszam do skorzystania z mojej oferty, gdzie łącznie z refbackiem zgarniecie 15 Euro!

BlackCatCard to aplikacja, która oferuje bezpłatne konto w walucie euro z maltańskim IBAN oraz fizyczną kartę debetową, przypisaną do konta, z darmową wysyłką i bez opłat za jej utrzymanie.
Posiada ona licencję Malta Financial Services Authority - odpowiednika polskiej Komisji Nadzoru Finansowego.
Aplikacja umożliwia również zakup, sprzedaż, transfer i przechowywanie kilku podstawowych kryptowalut.

Dla nowych użytkowników BlackCatCard przygotował bonus w wysokości 10 euro za samo założenie konta i pozytywną weryfikację. Nie ma tu żadnych innych warunków do spełnienia. Weryfikacja może potrwać do 21 dni i tyle dokładnie u mnie trwała. Promocja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i warto jak najszybciej skorzystać gdyż nie wiadomo jak długo potrwa. Premia wskakuje do 5 dni po pozytywnej weryfikacji (u mnie nastąpiło to chwilę po weryfikacji).

Bez zbędnej zwłoki przystępujemy do działań:

Na początek klikając w link polecający https://referral.blackcatcard.com/en/promocode/3243bcd2-8a59-11eb-8b12-005056aa7581/?img=q (czysty link:
https://blackcatcard.com/ ) pobieramy aplikację. Po jej otwarciu wybieramy opcję „Sign in”. Po zapoznaniu się z regulaminem zaznaczamy jego akceptację oraz dwie pozostałe zgody dot. obsługi w języku angielskim i polityki prywatności.

Uwaga! Podczas wypełniania wniosku ważne jest by w odpowiednim polu „Promo code” wpisać kod polecenia: AAP3T1. W przeciwnym razie bonus nie zostanie naliczony!

W trakcie wypełniania wniosku nie stosujcie polskich liter. Niektóre osoby mogą mieć problem mając w imionach i/lub nazwisku polskie litery. Próbujcie weryfikować na inny dokument gdyby nastąpiła taka sytuacja (weryfikacja wymaga paszportu lub dowodu osobistego). Zawsze można też kontaktować się z supportem gdy problem nie ustąpi.

W dalszej części wniosku podajemy adres dostawy karty (może być inny niż adres zamieszkania).
Końcowy etap to zeskanowanie dokumentu ID, zrobienie selfie i oraz dołączenie dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania (rachunek za media, wyciąg z banku, zgodny z danymi podanymi w formularzu (imię, nazwisko, adres).

Teraz należy uzbroić się w cierpliwość i czekać na weryfikację i w przypadku akceptacji na powitalny bonus 10 euro Smile

To jeszcze nie wszystko! W programie poleceń obie strony dostają po 10 euro. Zatem polecając znajomym możecie jeszcze zwiększać swoje zyski bez ograniczeń, dopóki promocja będzie aktualna.
Powodzenia! Smile

Po otrzymaniu premii od BlackCatCard zgłoś się do mnie po refback.

Ważne informacje:

Konto jest darmowe z wyszczególnieniem limitów:

- miesięcznie 5 przelewów SEPA jest bez opłat (potem 0,2 euro za każdy),
- darmowe przelewy wewnętrzne,
- bankomaty darmowe do 200 euro/ m-c (potem opłata 1%)
- doładowanie top-up 3,5% (z tego względu lepiej korzystać z SEPA)
- darmowa karta Mastercard wraz z wysyłką

Opłaty warunkowe:

1. 2 euro za zamknięcie konta przed upływem 2 miesięcy od rejestracji
2. 15 euro/m-c za nieużywanie konta przez pół roku

Konto zamyka się mailowo lub przez support w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - Lukaszfoto - 14-05-2021 21:21

Witam,

BlackCatCard wygląda bardzo obiecująco, było trochę problemów z rejestracją u mnie, bo nie mogłem wprowadzić polskich znaków w formularzu i musiałem pisać do supportu, żeby przyjęli mój wniosek, później bardzo długa weryfikacja, bo łącznie 1,5 miesiąca, ale ostatecznie pomyślnie aktywowali konto. Natychmiastowo otrzymałem bonus od BlackCatCard. Tutaj podziękowania dla mictlan'a za kod polecający i refback. Wszystko szybko i uczciwie.

Pozdrawiam i polecam Wink


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - mictlan - 14-05-2021 21:43

(14-05-2021 21:21)Lukaszfoto napisał(a):  Witam,

BlackCatCard wygląda bardzo obiecująco, było trochę problemów z rejestracją u mnie, bo nie mogłem wprowadzić polskich znaków w formularzu i musiałem pisać do supportu, żeby przyjęli mój wniosek, później bardzo długa weryfikacja, bo łącznie 1,5 miesiąca, ale ostatecznie pomyślnie aktywowali konto. Natychmiastowo otrzymałem bonus od BlackCatCard. Tutaj podziękowania dla mictlan'a za kod polecający i refback. Wszystko szybko i uczciwie.

Pozdrawiam i polecam Wink

Dziękuję za skorzystanie i miłe słowa Smile Pozdrawiam. Zapraszam niezdecydowanych.


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - SkyTouch - 15-05-2021 14:54

Jak kopiujesz tekst, to jeszcze go sprawdź. Bonus wynosi 20 €, a piszesz w tekście o 40€


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - mictlan - 16-05-2021 08:03

(15-05-2021 14:54)SkyTouch napisał(a):  Jak kopiujesz tekst, to jeszcze go sprawdź. Bonus wynosi 20 €, a piszesz w tekście o 40€

Jak zakładałem temat to bonus powitalny od BlackCatCard wynosił 40 euro. Jak widać przeoczyłem zmianę w tekście, poprawione. Dziękuję za czujność i zwrócenie uwagi, pozdrawiam.


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - SkyTouch - 16-05-2021 14:40

(16-05-2021 08:03)mictlan napisał(a):  
(15-05-2021 14:54)SkyTouch napisał(a):  Jak kopiujesz tekst, to jeszcze go sprawdź. Bonus wynosi 20 €, a piszesz w tekście o 40€

Jak zakładałem temat to bonus powitalny od BlackCatCard wynosił 40 euro. Jak widać przeoczyłem zmianę w tekście, poprawione. Dziękuję za czujność i zwrócenie uwagi, pozdrawiam.

Wybacz, nie zauważyłem, że zakładałeś temat w marcu


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - mictlan - 16-05-2021 16:47

(16-05-2021 14:40)SkyTouch napisał(a):  
(16-05-2021 08:03)mictlan napisał(a):  
(15-05-2021 14:54)SkyTouch napisał(a):  Jak kopiujesz tekst, to jeszcze go sprawdź. Bonus wynosi 20 €, a piszesz w tekście o 40€

Jak zakładałem temat to bonus powitalny od BlackCatCard wynosił 40 euro. Jak widać przeoczyłem zmianę w tekście, poprawione. Dziękuję za czujność i zwrócenie uwagi, pozdrawiam.

Wybacz, nie zauważyłem, że zakładałeś temat w marcu

Nie ma problemu


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - artson - 13-07-2021 15:02

Wszystko szybko, sprawnie. Refback po godzinie od otrzymania bonusu od blackcardcat. Polecam


RE: BlackCatCard 20€ premii + 10€ refback! - mictlan - 13-07-2021 15:37

(13-07-2021 15:02)artson napisał(a):  Skorzystałem przed chwilą z Twojego kodu polecającego AAP3T1, czekam na refback!

Odpisałem na Twoją prywatną wiadomość. Po zweryfikowaniu i podaniu danych do przelewu otrzymasz refback.
Wszystko się zgadza. Refback wypłacony, dzięki za skorzystanie. Pozdrawiam.


RE: BlackCatCard 10€ premii + 5€ refback! - neit - 07-08-2021 09:18

Czy to nadal aktualne?