Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Karta Skrill (/Temat-Karta-Skrill-171137)



Karta Skrill - Misiex1 - 21-03-2021 12:16

Witam , mój post jest związany z karta Skrill.
Chciałbym was w jakim czasie dotarła do was karta Skrill?
Jakie macie wrażenia z korzystania skrill odnośnie płacenia karta w sklepie , jakies prowizje są pobieranie za płatność karta ?

I jeszcze jedna sprawa zamówiłem karte w EUR , nie miałem do wyboru PLN , czy to oznacza ze nie bede mogl placic w polskich sklepach ?


RE: Karta Skrill - rAzEET - 21-03-2021 13:00

Przecież wszystko masz opisane na stronie Skrill, wystarczy poszukać, prowizje na pewno są, jak zamówiłeś kartę w EUR to pewnie dodatkowo będzie brało % za przeliczenie na złotówki.


RE: Karta Skrill - malpa2 - 21-03-2021 19:47

W sklepach nie ma prowizji, płacisz normalnie jak zwyczajna kartą. Jak masz konto w PLN to będzie ci pobierało pln nawet jeśli karta zostala wydana w EUR ale to nie ma znaczenia. A ile sie czeka nie wiem, bo nie zamawiałem (wystarcza mi ich wirtualna) ale tydzien to chyba max sie czeka.