Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier (/Temat-Wiele-gier-w-tym-sporty-wirtualne-pilka-nozna-automaty-do-gier-171123)



Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier - miron830 - 19-03-2021 23:19

Witam ostatnio natknąłem się na fajną aplikacje na telefon która daje powitalny DARMOWY BONUS GOTÓWKOWY za samo pobranie aplikacji! http://goalonapp.com/gogoal/index.html
Wchodź codziennie i zgarnij swoją codzienną BEZPŁATNĄ gotówkę! Zarabiasz kasę w aplikacji na grach ,obstawianiu meczy. Możesz zagrać też w ruletkę. Zarejestruj się i odbierz 2 $ gotówki już dziś!
Wypłaty od 10$ na Paypala
Można też wpisać kod zaproszenia do odebrania bonusu. Bez kodu nie wiem czy jest bonus naliczany.
Życzę miłego zarabiania
[Obrazek: Screenshot-20210320-135554-Go-Goal.jpg]
[Obrazek: gg5.jpg]

[Obrazek: gg3.jpg]

[Obrazek: gg6.jpg]


RE: Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier - pkulma301 - 20-03-2021 22:55

Może jakiś dowód wyplaty


RE: Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier - Adam05 - 23-03-2021 19:26

Sama apka spoko ale tydzień czekania na wypłatę i cisza. Trochę słabo jak na wypłate na paypal Big Grin


RE: Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier - xmazzi - 22-04-2021 15:37

@miron830
Bez kitu, fajnie by było gdybys przy swoich postach podawał też dowody wypłaty z danego serwisu.
Wypłaciłes cos stamtąd? Jak nie to daj znać, że to jakis scam... Żeby ludzie czasu nie marnowali...

@Adam05
Wypłata doszła? Ja wczoraj zleciłem 10$ do wypłaty i jestem tylko 3.400.000 w kolejce haha, przede mną jeszcze tylko 3.320.000 ludzi. Tak patrząc tempo, w którym wypłacają kasę- 80k dziennie, to na wypłatę z tego serwisu poczekam tylko 42 dni haha.


RE: Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier - TakieŻycie - 22-04-2021 18:31

A ja chciałbym tylko napomnieć że temat wprowadza użytkowników poniekąd w błąd. "Zgarnij swoją codzienną bezpłatną gotówkę " Czyli rozumiem że będzie przyjeżdżał codziennie pracownik firmy i dostarczał mi do domu do ręki gotówkę tak ? Bo 3 zdania później widzę "Wypłaty na paypal" .

Czyli mówiąc w skrócie żadnej gotówki użytkownik nie dostanie Tongue

Może i się trochę czepiam słówek ale taka prawda.


RE: Wiele gier, w tym sporty wirtualne, piłka nożna, automaty do gier - xmazzi - 25-04-2021 23:20

Napisałem do supportu.
Mają od 3-10 dni na rozpatrzenie prosby o wypłatę, a później od 10 do 30 dni, a nawet dłużej na realizację wypłaty.
Więc no mysle, że gra nie warta swieczki. Na dzień dzisiejszy jestem już tylko 3.317.000 w kolejce beka