Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wpłata PaySafeCard - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Wpłata PaySafeCard (/Temat-Wplata-PaySafeCard-171109)



Wpłata PaySafeCard - Misiex1 - 19-03-2021 00:07

Hej!
Zaznaczam ,że jest to tak obszerne forum i być może pisze w złym dziale za co przepraszam.
Składa się tak , że mam kilka kodów PSC na wyższą kwotę , chciałbym znaleźć taki portfel elektroniczny , na który bym mógł wpłacić PSC oraz zamówić kartę , którą mógłbym płacić w sklepach stacjonarnie , nie za jakąś kolosalna cenę.
Sprawdzałem Skrill ale niestety jest tam blokada miesięczna 30Euro , tak wiem , że po zalogowaniu się na konto PSC można zdjąć to ale nie mogę korzystać ze swojego konta z nieznanych mi powodów bo support jest tam tragiczny Smile
Więc wszystkie opcje gdzie trzeba wpłacać PSC za pośrednictwem konta nie wchodzą w gre niestety eh.

Mam nadzieję , że uda mi sie uzyskać odpowiedz bo swoją wiedze wyczerpałem

Pozdrawiam!


RE: Wpłata PaySafeCard - dawid327 - 19-03-2021 12:06

Skrill - korzystałem i nie mam żadnych blokad. Może musisz się zweryfikować.
EcoPayz - Podobne do skrill. PSC działa Wink


RE: Wpłata PaySafeCard - malpa2 - 19-03-2021 12:15

Jaka blokada miesięczna 30 euro? Że miesięcznie można skrilla doładować za pomocą paysafecard maksymalnie sumą 30 euro?

Spróbuj może neteller lub ecopayz.


RE: Wpłata PaySafeCard - Misiex1 - 19-03-2021 12:38

(19-03-2021 12:15)malpa2 napisał(a):  Jaka blokada miesięczna 30 euro? Że miesięcznie można skrilla doładować za pomocą paysafecard maksymalnie sumą 30 euro?

Spróbuj może neteller lub ecopayz.

Tak jesli nie zrobi sie tego przez konto my paysafecard , jaka infomracja wyskakuje przy tym jak sie dodaje PSC i tak ja to przynajmniej rozumiem


RE: Wpłata PaySafeCard - malpa2 - 19-03-2021 16:09

Ok, nie widziałem o tym. Zazwyczaj korzystam z tych PSC jako wpłatę do polskiego buka bo kilka przyjmuje taką formę płatności. Potem jakiś w miarę pewny mecz i wypłata na konto.
Ewentulnie tak jak wyżej - neteller lub ecopayz


RE: Wpłata PaySafeCard - Misiex1 - 19-03-2021 20:23

Polecicie jakis inne jeszcze portfele ? Albo wplate psc na skrill

Ogolnie mam pytanie czy jest tu gdzies miejsce aby napisac o strone ktora oszukuje na wymianie psc na skrill ?


RE: Wpłata PaySafeCard - malpa2 - 19-03-2021 21:09

Czyżby ewymiana? Tongue Napisz temat w https://zarabiam.com/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206 i powinno być ok.


RE: Wpłata PaySafeCard - Misiex1 - 20-03-2021 11:20

(19-03-2021 21:09)malpa2 napisał(a):  Czyżby ewymiana? Tongue Napisz temat w https://zarabiam.com/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206 i powinno być ok.

Oj tak tak