Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy airdrop LaToken - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Najlepszy airdrop LaToken (/Temat-Najlepszy-airdrop-LaToken-171108)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Najlepszy airdrop LaToken - mirusek - 30-03-2021 09:37

Tez jeszcze nic nie dostałem, generalnie ma ktos wiecej info o tym projekcie SFM? Bo total supply to tylko 50 milionów tokenów, a niedługo mają wprowadzic staking


RE: Najlepszy airdrop LaToken - ADAM2332 - 30-03-2021 16:44

Spadł do 23 centów pewnie jeszcze spadnie bo dopiero dystrybucja się zaczęła.


RE: Najlepszy airdrop LaToken - malpa2 - 30-03-2021 18:42

Też jeszcze SFM nie dostałem. Za to cena 0.23$, co dzien to lepiej beka
Już ich na telegramie wyzywają od scamów i w ogóle, ale coż mam nadzieje że jednak cena coś odbije.


RE: Najlepszy airdrop LaToken - Matoro132 - 31-03-2021 11:22

U mnie wpadło 440sfm czyli prawie 80$. Dzięki za dropa Wink


RE: Najlepszy airdrop LaToken - Kakashi69 - 31-03-2021 19:06

Ja dostałem 170 SFM, 34$.


RE: Najlepszy airdrop LaToken - Kakashi69 - 01-04-2021 00:53

W 1 poście dodałem nowy link do nowego airdropa Od SFM. Za rejestrację dostajemy 10 SFM oraz za refa 3 SFM. Uważam że warto poświęcić kilka minut na tego dropa, ponieważ SFM ma organizować w najbliższym czasie buy-back co oznacza wzrost ceny tokena!


RE: Najlepszy airdrop LaToken - malpa2 - 01-04-2021 15:11

Też dostałem, 80 SFM ale warte około 10$, trochę słabo. Tylko co dalej? Bo chyba na giełdzie tego sprzedać nie mogę? Dokupić SFM też nie? To co dalej? Na telegramie jest info że dystrybucja to 25 maja, ale co to oznacza dystrybucja? Pytam bo nie rozeznaję się w tych airdropach i kryptowalutowach za bardzo Wink


RE: Najlepszy airdrop LaToken - Matoro132 - 01-04-2021 15:27

(01-04-2021 15:11)malpa2 napisał(a):  Też dostałem, 80 SFM ale warte około 10$, trochę słabo. Tylko co dalej? Bo chyba na giełdzie tego sprzedać nie mogę? Dokupić SFM też nie? To co dalej? Na telegramie jest info że dystrybucja to 25 maja, ale co to oznacza dystrybucja? Pytam bo nie rozeznaję się w tych airdropach i kryptowalutowach za bardzo Wink

Dlaczego nie możesz sprzedać na giełdzie? Możesz. Wchodzisz tutaj LINK i wymieniasz na usdt. Z usdt na trx i wysyłasz na jakąś inna wybraną przez siebie giełdę (opłata za wysłanie 2trx = 0.18$)

Dystrybucja, albo inaczej zrzut oznacza proces nagradzania uczestników którzy spełnili wszystkie wymagania konieczne do otrzymania nagrody. Wtedy zaczynają rozdawać tokeny.


RE: Najlepszy airdrop LaToken - Kakashi69 - 01-04-2021 15:34

(01-04-2021 15:27)Matoro132 napisał(a):  
(01-04-2021 15:11)malpa2 napisał(a):  Też dostałem, 80 SFM ale warte około 10$, trochę słabo. Tylko co dalej? Bo chyba na giełdzie tego sprzedać nie mogę? Dokupić SFM też nie? To co dalej? Na telegramie jest info że dystrybucja to 25 maja, ale co to oznacza dystrybucja? Pytam bo nie rozeznaję się w tych airdropach i kryptowalutowach za bardzo Wink

Dlaczego nie możesz sprzedać na giełdzie? Możesz. Wchodzisz tutaj LINK i wymieniasz na usdt. Z usdt na trx i wysyłasz na jakąś inna wybraną przez siebie giełdę (opłata za wysłanie 2trx = 0.18$)

Dystrybucja, albo inaczej zrzut oznacza proces nagradzania uczestników którzy spełnili wszystkie wymagania konieczne do otrzymania nagrody. Wtedy zaczynają rozdawać tokeny.

Opłata z latoken to 1 trx. Narazie polecam nie sprzedawać tego tylko potrzymać z miesiąc.


RE: Najlepszy airdrop LaToken - malpa2 - 01-04-2021 16:56

Cytat:Dlaczego nie możesz sprzedać na giełdzie? Możesz. Wchodzisz tutaj LINK i wymieniasz na usdt. Z usdt na trx i wysyłasz na jakąś inna wybraną przez siebie giełdę (opłata za wysłanie 2trx = 0.18$)

Dystrybucja, albo inaczej zrzut oznacza proces nagradzania uczestników którzy spełnili wszystkie wymagania konieczne do otrzymania nagrody. Wtedy zaczynają rozdawać tokeny.
Faktycznie, mogę, dzięki Wink A tego usdt zamienić na walute FIAT czyli zwykłego dolara albo € nie mogę i wypłacić na konto bankowe?

No ale przecież my już dostaliśmy te tokeny SFM? A tam piszą "distribution start 25th May 2021". Więc jakie tokeny będą wtedy rozdawać, jakieś dodatkowe?